Skocz do zawartości

Navi950


radd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tworzę nowy wątek, bo nie dotyczy on aktualizacji nawigacji, ale samego urządzenia i jego funkcji.

Wertując instrukcję do systemu infotainment na str.39-40 mamy opis możliwości wgrania do urządzenia (poprzez smartfon z tetheringiem) aplikacji. Tylko tu pojawia mi się przeszkoda, bowiem - zgodnie z instrukcją - muszę kliknąć na ikonkę "Aplikacje". Niestety takowej ikony nie posiada moje urządzenie.

Pytanie, czy ktoś z Was używał tej ikonki albo czy możecie sprawdzić czy w Waszych 950 jest taka ikona.

dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tej instrukcji? https://www.opel.pl/content/dam/Opel/Europe/poland/hq/pl/14_Local_Assets/User_Manuals/MY_14/instrukcja_sa_mokka_0713_my14_pl.pdf

instrukcja która dostałem z autem (mam 950) nie ma tego tekstu. rozdział urządzenia zewnętrzne kończy się na tym tekście:

 

"Wyświetlanie zdjęć w kolejności

losowej
Aby wyświetlić zdjęcia pokazu
slajdów w kolejności losowej,
uaktywnić przycisk ekranowy
Los.
wyśw. zdj."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro siądę w aucie i pokombinuję, jak nic z tego nie będzie, to dodatkowy punkt do reklamacji tego czegoś... (bo jakby się dało, to wgrałbym sobie apkę z jakąś navi na androidzie tzw. offline i wystarczy).

dafca: masz jakąś inną instrukcję. Moja, ta o systemie infotainment, ma 150 stron i jest datowana (ostatnia strona, okładka) 01/2014.

 

edit: przejrzałem teraz ten pdf i masz też ten sam opis, co my: na stronach 40-42, o aplikacjach wgrywanych do systemu 950 za pomocą smartfona. O zdjęciach, co piszesz jest mowa wcześniej. Ale oglądanie zdjęć na ekranie radia mnie nie kręci:P, więc to zbyteczna funkcja. Ta z aplikacjami powinna (musi) działać!! To byłoby coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja papierowa instrukcja która z autem dostałem różni się od tego pdf, nie ma tej informacji o aplikacjach, rozdział urządzenia zewnętrzne kończy się na tym tekście:

 

"Wyświetlanie zdjęć w kolejności

losowej
Aby wyświetlić zdjęcia pokazu
slajdów w kolejności losowej,
uaktywnić przycisk ekranowy
Los.
wyśw. zdj."

 

i nic więcej nie ma dalej, następny rozdział to już Nawigacja. moja mokka jest rocznikiem modelowym 2015, a instrukcja nie wiem z którego, jutro zobaczę bo leży w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość martini89

Podłączam się pod temat dotyczący Navi950. Po raz pierwszy mam w aucie fabryczną nawigację. Byłem zaskoczony iż w trakcie jazdy nawigacja poinformowała mnie o utrudnieniach w ruchu we wcześniej zaplanowanej trasie. Pytanie brzmi skąd nawigacja bierze informacje o utrudnieniach w ruchu?? Do tej pory byłem przekonany iż takowe rozwiązanie może być dostępne jedynie w nawigacji takiej jak Google Maps itp. gdzie jest bezpośrednie łącze z netem. Czy Nawi950 łączy się jakoś z siecią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności