Skocz do zawartości

Zloty / Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zbliza sią Majówka,Lato - więc czas na ładniejszą i zachęcającą do wyjscia z domu pogodę.Może więc zorganizowac jakieś wspólne spotkanie/zlot ,np: w jakimś fajnym ośrodku w weekend.

Czas na wymiane zdań,doświadczeń,wspólne zwiedzanie,grilowanie etct....

 

 

Pozdr. Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajnie by było, tylko widzę jeden problem, a w zasadzie dwa:

1. jest nas malutka garstka - raptem kilka osób

2. jesteśmy rozsiani po całym kraju

 

Przypuszczam, że każdy z nas chciałby blisko, żeby nie tracić pół dnia na podróż (a to też wydatki na paliwo) a i znając życie termin będzie bardzo ciężki do ustalenia, co by każdemu pasowało :)

 

Niemniej jednak idea zacna jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcacego nic trudnego....chocby miały byc tylko dwie,trzy pary...to juz coś..od czegoś warto zacząć...

 

Mysle.... ze w naszym wieku juz czas na inne pryjorytety niz tylko pieniądze :P  ;)   a,np  na termy warto wyskoczyć i miło spedzic weekend  :P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w naszym wieku ...

Jarku, nie wiem ile masz lat, i nie obraź się :) , to zabrzmiało jakbyś już zerkał w stronę jakiegoś fajnego Domu Pogodnej Starości   :blink:  :D

A życie dopiero zaczyna się po pięćdziesiątce  :D

Twój pomysł przedni, ale ArKos też ma rację  :)

Może na okrągłą okazję, np. 5-lecie, można zrobić MOKKA Rally  :rolleyes:  Może w przyszłym roku, jak będzie nas deko więcej, można się będzie pokusić o spotkania coś jakby w podgrupach, z ościennych województw i przygotować się np. do wspomnianego zlotowiska  :)

Np. w mojej okolicy, z tego co zauważyłem, oprócz mojej śmigają jeszcze dwie MOKKI, i co ciekawe, wszystkie Deep Espresso  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny - a zloty można organizować w miejscowościach atrakcyjnych turystyczne, więc można by zostać na dłużej (jak ktoś miałby ochotę).

A co do odległości - to w każdym roku inne miejsce. Raz będzie bliżej, innym razem dalej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stronę jakiegoś fajnego Domu Pogodnej Starości   :blink:  :D

 

Haaa...jest juz bliżej jak dalej  :P

 

A czy  za te  5 lat bede żył...czięzka zgadywanka :)

 

Kto wie..może bedą chetni na jakieś spotkanka ,zobaczymy.Kto lubi podróżować,na pewno chetnie dołączy na taki weekendowy wypadzik :)

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj, kole 10.00 w Świebodzinie widziałem srebrną Monię na śląskich numerach (SJZ ####). Może ktoś z forum ?  :)

Ha ha, w pierwszej chwili przyszedł mi do głowy Jarek ... i już byłby mini zlocik  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności