Skocz do zawartości

Naklejki na samochód mokkaforum.pl


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie i słuchajcie...

Skoro jest nas już ponad 300, zapewne drugie tyle nieśmiało zagląda i tylko czyta forum, to chyba już dobry czas na to, aby zaistnieć na drodze i ewentualnie pozyskać kolejnych posiadaczy do naszego grona?

Skoro już rodzą się plany wspólnych spotkań na zasadzie zlotu, skoro już jakieś małe przyjaźnie się u nas pozawiązywały, to może warto jakoś się wyróżnić z tłumu?

Myślę o naklejkach - malutkich, mniejszych niż 1/3 tablicy rejestracyjnej. Dokładnie takich, jakie mamy w logo forum w lewym górnym rogu - subtelne, ze smakiem i niekrzykliwe.

Kolory dwa - czarny i biały. Każdy indywidualnie sobie dobierze zarówno miejsce aplikacji jak i kolor wedle uznania. 

Poniżej na szybko (wybaczcie brak profesjonalizmu i chamski paint, ale zaraz wychodzę na pół dnia) takie pomysły na umiejscowienie, oczywiście tylko sugestywne wskazanie - jest w każdym razie możliwość ocenić jak pi razy oko będzie leżeć na aucie.

Wypowiadajcie się proszę i wnoście swoje uwagi, sugestie i spostrzeżenia.

Podzwonię po agencjach reklamowych i popytam o ceny wykonania + ilość zamówienia minimalnego. Chciałbym też mieć pobieżne rozeznanie, ile osób chętnych by było, bo chyba mija się z celem zamówienie minimalne 250 sztuk a chętnych kilka osób...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

opelmokkaforum500px-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu było coś podobnego na forum Navi..

 

Myślę że przezroczysta naklejka z logo forum na szybę to najbardziej rozsądne i uniwersalne rozwiązanie. Nie każdy toleruje cokolwiek na lakierze. Kolor krawędzi biały rozmiar to tak myślę 10x6cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o naklejce na folii transportowej, która po naklejeniu zostaje tylko w formie widocznej na logo. Jak poniżej w załączniku. Rozmiar - jak najbardziej okolice 10cm będą ok.

Jeśli ktoś jest chętny, to po prostu proszę o polubienie pierwszego posta - wyświetli mi się ilość osób i kto wstępnie reflektowałby na taką małą lepkę.

7d3ce0b7a1098191.jpg

l2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to by mi pasowała naklejka na tylną szybę, (jak na 1 zdjęciu)  przyklejana od środka, biały napis, format 100 mm x 500 mm lub 80 mm x 40 mm

Na zewnątrz odpada, często ręcznie woskuje auto to każdy emblemat czy naklejka to dodatkowa robota, a tak w rogu szybki u góry czy na dole będzie trwałe i dobrze widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny pomysł na folii transportowej ,ja bym jeszcze zakleił naklejkę na osłonie przeciwsłonecznej od pasażera.Przyklejona tak mocno że nie idzie odkleić  ani to ozdoba dla mnie więc nakleiłem logo Szkocji bo to mój drugi kraj rodzinny Popierajmy mądrą idee bo mądry pomysł ,a spotkać się gdziekolwiek z kimś z szanownego grona jest miłe Jestem Za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos od środka jeszcze nie próbowałem ;)

Nie jestem zwolennikiem przyklejania czegokolwiek do tego wodnego lakieru, wystarczy że ptasie odchody robią niezłe spustoszenie na tych lakierach

To pozostańmy przy 2 wersjach:

1. naklejka na foli transportowej przyklejana na lakier tylnych drzwi

2. naklejka przyklejana od wewnątrz w prawym lub lewym rogu tylnej szyby (nie dotyczy wersji Cosmo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności