Skocz do zawartości

Sygnalizacja poziomu paliwa


Gość Sylwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie może prozaiczne ale nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi a informacji na wyświetlaczu o zbyt niskim poziomie paliwa po następnych kilometrach na dole pojawia się info o przebiegu auta i tylko nie wiem po co info o przebiegu a nie ile zostało do przejechania na paliwie w zbiorniku,czy można to przestawić czy po prostu tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele fajnie by było jakbyś jakieś znaki przestankowe zastosował w swoim słowotoku bo za chiny ludowe nie kumam o co ci chodzi bo ani przecinka ani kropki ani myślnika i nie wiadomo gdzie jedno zdanie się kończy a drugie zaczyna i przez to kompletnie nie wiadomo co jest grane i na czym problem polega i pomijam że niewłaściwy dział więc muszę przenieść w poprawne miejsce

 

Wiem, polska języka trudna języka, ale pisząc w ten sposób nie robisz nic innego, jak olewasz czytających. Ani odrobiny szacunku do nich nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze tankuje do pełna, ale raz mi się zdarzyło na autostradzie że przegapiłem stację. Na rezerwie przejechane miałem już ponad 20 km, a następna stacja była za 60 km. Ustawiłem na tempomacie 90 km/h i toczyłem się w strachu czy dojadę (około 2.00 w nocy). Gdzies 30 km przed stacją wyświetlacz ( ten ubogi) już nie reagował na zmiany tylko się świeciło FULL FUEL. Na moje szczęście dojechałem i pistolet odbił po wlaniu 51,7 l. Chyba to jest standartowo że przy około 2 litrach w zbiorniku wyświetlacz już nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie schodzę poniżej 200 km. Jak już dochodzi, to oczy w koło głowy wypatrują CPN-u :)

"Podziwiam" takich co tankują za 50 zet po zapaleniu się rezerwy, szczególnie zimą :D

Ciekaw jestem ile syfu się skondensuje w baniaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekaw jestem ile syfu się skondensuje w baniaku :)

Taaaa.A jak ja 2017 zatankowałem tylko raz do pełna i więcej nie tankowałem bo nie było potrzeby .Bardzo szybko przełącza mi się na gaz nawet zimą i  benzyna wolno schodzi to nie tankuje .Przyznam się bez bicia że trzy tygodnie temu zatankowałem do pełna benzynę , bo faktycznie pokazywało mi że zostało 64 km do przejechania.Cały czas jeżdżę na gazie bardzo szybko się przełącza ,ale cholera jak by brakło gazu to marnie ,bo benzyny mało.No trzeba was posłuchać i jak połowa baku do tankować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że jeżdżę do suchego baku. Mogłem zatankować zanim rezerwa się zaświeciło, tyle że to było po stronie niemieckiej, więc planem było zatankować już w Polsce tylko że przegapiłem stację paliw.  :D

 

Jak leci się w trasę 1500km to tankowanie przy połowie baku by było jazdą od stacji do stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności