Skocz do zawartości

Jakie miałeś auto? Czym jeździłeś? Pokaż :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1990-1992 -> syrena 105

1997-1998 -> mercedes 207 D

2005-2010 -> Opel Vectra B LPG

2011-2015 -> Opel Sintra 2.2 Benzyna (Najmilej wspominam) Gdyby nie wiek auta to bym dalej nim jeździł.

2015-do teraz Opel mokka Cosmo 1,4 turbo

 

Brak fotek, jakoś nie robię zdjęć pojazdom.

Co do poprzedniego posta, to i ja omijam szerokim łukiem francuzów i włochów. Pracowałem 2 lata w FSM Tychy w kontroli jakości i to co tam schodziło z taśmy w 1992 roku to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia jest bardzo uboga. Wynika to z tego że nigdy w rodzinie nie mieliśmy używanych aut a także parcia na lepsze nie było. Po zdobyciu uprawnień kierowania pojazdem jeździłem:

- Skoda Favorit 135L, samochód który na tamte czasy był niezłą furą. Niestety miałem wypadek i auto poszło do kasacji.

- Opel Astra II 1.6 8V użytkuję do dzisiaj sporadycznie i gdyby miał klimatyzację to chyba bym dalej tylko nim jeździł

- Opel Mokka Enjoy 1.4T. Przyznam że to pierwsze moje auto za własne pieniądze. Jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ciągoty do francuzów...

Ja zawsze mawiam, że mam alergię na samochody na F. Fiaty, Fordy i francuskie. Co do ostatnich uważam, że francuskie są dobre dziwki i wino, ale nie auta :P

No ale co kto lubi :D

Też tak kiedyś myślałem dopóki nie przekonałem się na własnej skórze, że większość złych opinii o tych autach nie wiadomo skąd pochodzi. Mam auto na F, miałem i bardzo sobie chwalę a już na pewno nie stwierdzam aby były bardziej usterkowe od innych a komfort jazdy - po prostu bajka - a C5 hydro to już zupełnie inna bajka. Ogólnie polecam.  ArKos francuskie wino i inne - masz rację :rolleyes: . Sorry za off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Tomekm jestem lub byłem "Fanem i amatorem tandety" czyli FIAT,pomimo posiadanego Opla Corsa D 1,2 i Opla Mokka 1,4T dalej w rodzinie jest Fiat Stilo 1,9JTD . Zaczynałem od: 1. Fiat 126p, 2. Cinquecento 700. 3. Punto 1,1.  Fiatem Stilo obecnie jeździ córka. Zostawiłem, ponieważ przez okres jego użytkowania nigdy nie zawiódł mnie na trasie. Wymieniałem tylko części ze względu na przebieg (zużycie). Na obecna chwilę ma przejechane 208 000km i wiek 12lat. Również Punto i Malucha wspominam dobrze. Jedynie Cinquecento zszarpał mi trochę nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzeje temat a co tam :) 
Opel Kadett 1.6 

Opel Omega 3.0 V6

>Opel Frontera 3.2 V6 <

>Opel Mokka 1.4 Turbo<

Prawo jazdy od 11 lat i nigdy nie miałem żadnego innego auta niż Opel :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gonzoartur

Nissan Micra 1.0 benzyna-cudo auto

Renault Megane 2.0 benzyna-szkoa gadać

Seat Ibiza 1.9sdi-super auto

Opel Meriva 1.6 8v benzyna- wygodny ale awaryjny

Opel Mokka 1.7cdti-jeszcze brak opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności