Skocz do zawartości

Głośność sprężarki klimatyzacji


Gość Wodzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

U mnie tez glosno chodzila w upalne dni. Nie wiem jak u was ale przy 1.4T 120km lpg wlaczona klima powodowala jak bym ciagnal przyczepke. Przez cale lato nie ogarnlem jak delikatnie odpuszczac sprzeglo i uzywac gazu by ruszyc plynnie autem. Dziwne bo jak w 1.0 montuja klime to auta jezdza a moj szarpal,mulil. Szkoda gadac teraz bedzie czas i jeszcze 4 lata gwarancji. Czas tej jesiei pojezdzic po serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Mokkę 1,4 cosmo rocznik 2015. Klimatyzacja wydaje dźwięk jakby piłowania drewna,po wyłączeniu sprężarki dźwięk znika.Dźwięk piłowania latem był powtarzalny teraz jakby mniej.Oddałem samochód do ASO panowie sprawdzili ilość płynu i nadal niewiedzą skąd ten dźwięk.Samochód nowy boję się że będą za dużo rozbierać chyba im go zabiorę,Czy ktoś może miał podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj zauważyłem że spreżarka załącza mi sie też gdy przycisk klimy nie świeci . Otwieram garaż a tutaj ten stuk sprężarki i jakby syk rozprężanego powietrza , wjechałem do środka a spreżarka załącza sie to wyłącza jakby ściągała wilgoć z szyby .

Mam tak samo. Klima wyłączona a gdy załączam wentylator włącza się klima. W ustawieniach wyłączyłem odszranianie , nie mam skierowanej wentylacji na szyby a mimo to klima sama się włącza. Nie zawsze tak jest, nieraz po włączeniu wentylatora klima nie startuje. Byłem w ASO niby wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprężarka klimatyzacji włącza się w trybie manualnym, gdy nawiew jest ustawiony na szybę, w innych manualnych ustawienia, sprężarka się nie włącza. Dzisiaj specjalnie to sprawdziłem. silnik 1,6 a klimatyzacja dwustrefowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak pisałem załącza się nawet podczas gdy włączam dmuchawę. W trybie auto rozumiem, gdybym włączył odraszanie no to też rozumiem ale w takim przypadku to co najmniej dziwne. Mam klimatyzację dwustrefową. Sytuacja występujew chłodniejsze dni,  podczas deszczu ale również w wilgotne mgliste dni. Latem nigdy się sama nie załączyła. ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak pisałem załącza się nawet podczas gdy włączam dmuchawę. W trybie auto rozumiem, gdybym włączył odraszanie no to też rozumiem ale w takim przypadku to co najmniej dziwne. Mam klimatyzację dwustrefową. Sytuacja występujew chłodniejsze dni,  podczas deszczu ale również w wilgotne mgliste dni. Latem nigdy się sama nie załączyła. ?????

Witam

Nie mam coprawda jeszcze mokki ale w moim pelnoletnim volvo klimatronic rowniez wlacza sprezarke(na jakies 2sek co jakis czas) przy wylaczonej klimie jak ustawie tylko nawiew na szybe i z tego co wiem to w tym modelu jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności