Skocz do zawartości

Mokka x 2018r. klocki przód


karykrakow

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo podobno klocki są zupełnie inne niż w mokka bez x . W hurtowniach motoryzacyjnych tam gdzie się dodzwoniłem nie mają klocków do X .Czy zostaje tylko ASO ? Mechanik zasugerował że można podszlifować i będzie ok??? Proszę napiszcie jaka jest różnica .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zweryfikujcie klocki w ofercie iParts :

https://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/klocki-hamulcowe,opel,mokka-mokka-x-j13-od-2012-06,100030-84-10264.html

 

Gdy kliknę w moją wersję silnikową plus kliknę na "klocki przód" to dostaję 2 strony wyników z nagłówkiem "Klocki hamulcowe Opel MOKKA / MOKKA X (J13) (od 2012.06) 1.4 4x4 (_76) samochód terenowy zamknięty 152KM, 112kW (2016.06 - 0.)". Wśród wyników ATE, BREMBO, ZIMMERMANN, BOSCH, GIRLING itd.

Mają błąd w katalogu czy jednak to są zamienniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam może głupie pytanie. Lubicie sobie utrudniać życie? Dlaczego nie zadzwonicie do ASO, nie powiecie, że chcecie kupić klocki? Podadzą numer części i cenę na podstawie VIN samochodu. Na podstawie numeru części będzie wiadomo, czy jakiekolwiek zamienniki z jakiegokolwiek sklepu będą pasować. 2 lata temu nie było żadnego zamiennika. W katalogach jest wiele błędów. Hurtownie przysyłają klocki do normalnej zamiast do X bo twierdzą, że są takie same. A takie same nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale przykładowy dealer Opla (Dixi-Car) w swoim sklepie internetowym podaje numer oryginalnej części  OE 42566753 (klocki hamulcowe przednie). Zaraz obok piszą, że ta część jest do Mokka i do Mokka X * od numeru VIN J40000 i JB0000 :

https://sklep.dixi-car.pl/klocki-hamulcowe-przednie-42566753-mokka-p-11939.html

Jeśli klocki do Mokka X różnią się od tych do Mokka, to nawet dealer jak widać może podać nieścisłą informację. Czyli dupa 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vitoldo napisał:

Proszę zweryfikujcie klocki w ofercie iParts :

https://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/klocki-hamulcowe,opel,mokka-mokka-x-j13-od-2012-06,100030-84-10264.html

 

Gdy kliknę w moją wersję silnikową plus kliknę na "klocki przód" to dostaję 2 strony wyników z nagłówkiem "Klocki hamulcowe Opel MOKKA / MOKKA X (J13) (od 2012.06) 1.4 4x4 (_76) samochód terenowy zamknięty 152KM, 112kW (2016.06 - 0.)". Wśród wyników ATE, BREMBO, ZIMMERMANN, BOSCH, GIRLING itd.

Mają błąd w katalogu czy jednak to są zamienniki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności