Skocz do zawartości

MOKKA By Jarek


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Tez nie mam tego rozszerzenia na myopel(rejestrowalem sie samemu-dane,vin...). Sadze,ze trzeba w serwisie potwierdzic dane,@ itd zreszta gdzies o tym pisalo(na stronie myopel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw je ładuje do albumu na Picasa,

  • otwieram okno do pisania wiadomości
  • klikam  ikonkę na belce > Grafika
  • wklejam link ze zdjęcia , które wcześniej umieściłem w albumie Picassa >klikam ok
  • teraz jak chcę żeby zdjęcia były z odstępem pomiędzy sobą klikam enter i kursor przeskakuje do kolejnej lini> wklejam link z kolejnej foty.

Jarek, mam załadowane zdjęcia w Pisasie, ale nie wiem jak przejść do pisania wiadomości. Która to ikona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Najprościej:

 

1. mając grafikę na jakimś serwerze obrazków (czy to picasa czy fotosik) klikamy prawym myszy i wybieramy Kopiuj adres URL obrazka.

2. stosujemy bbcode do umieszczania grafik i między znaczniki obrazka wklejamy jego adres

3. wysyłamy posta z obrazkiem

 

Przykład na podstawie jednego ze zdjęć Jarka:

 

jego adres URL to: https://lh5.googleusercontent.com/-wd7ADV1KV34/VQ2V6hwFKRI/AAAAAAAAVW8/VZbGQn5aZSc/s1440/20150321_142914.jpg

znaczniki forumowe obrazka to:

[img]

jako rozpoczęcie i oczywiście zakończenie 

[/img]

a między nimi w środku adres obrazka.

 

Oczywiście umieściłem to w formie kodu, aby było widoczne, jak ma być napisana ta linijka.

 

Po zastosowaniu mojego sposobu będzie to podczas pisania wyglądać tak:

[img=https://lh5.googleusercontent.com/-wd7ADV1KV34/VQ2V6hwFKRI/AAAAAAAAVW8/VZbGQn5aZSc/s1440/20150321_142914.jpg]

A jak wyślecie posta to tak:

 

20150321_142914.jpg

 

WAŻNE

obrazek MUSI mieć rozszerzenie graficzne, czyli bmp, jpg, png, gif czy jakiekolwiek inne, które jest rozszerzeniem grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

odgrzeje temat, u mnie w myopel pojawiała się informacja o przedłużonej gwarancji. Trzeba wejsc od innej strony, od głównej strony my opel, kliknąć na mój opel (bez rozwijania menu, tylko bezpośrednio) wybrać opel flexcare i kliknąć dalej. Wtedy pojawia się info o przedłużonej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności