Skocz do zawartości

Logo - proszę o opinie


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam, że kiedyś zgodę miałem z Opla, później jak napisałem do GM tej zgody nie przydzielono. Ale to były lata świetlne temu, może ostatnio coś się pozmieniało. 

 

Inne fora mają może zgodę a może jej nie mają. Na drodze jak przekraczam prędkość też nie za każdym razem nacinam się na zdjęcie, czy policyjną iskrę :)

 

Można wystosować pismo do chyba póki co GM z prośbą o możliwość wykorzystania loga na forum. Wówczas już na 100% będzie wiadomo. 

 

To było takie moje skromne zdanie hehe :) a może ja nie mam racji, też nie jestem z tym na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Świetny pomysł. Logo w miejscu kółek jak najbardziej, o ile nie będzie problemów z naruszeniem praw autorskich, pierwszy człon z dużych liter, jestem na TAK, w nawiązaniu do znaczka na zadku :) , a drugi bym jednak zostawił prosty, nie kursywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy przedłużanie sylwetki ma sens. Mokka jest taka właśnie nadmuchana w rzeczywistości. Może potem pokombinuję.

Póki co napisałem do GM i obiecano mi, że dział marketingu skontaktuje się ze mną w sprawie wykorzystania logo. Zobaczymy co napiszą, choć raczej nie jestem dobrej myśli - jak większość odwalą na negatyw, żeby nie musieć czegokolwiek dociekać i sprawdzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypomniałem się grzecznie o moim pytaniu.

Oczywiście tak, jak przeczuwałem, odmowa. Argumentacja powiedziałbym delikatnie żenująca, nielogiczna i tak naprawdę w moim odczuciu sztanca, czyli ctrl+c -> ctrl+v. Spławić i się nie bawić.

Trudno. Kij im w oko - bez łaski.

 

W związku z tym wrócił jak bumerang temat logo. Troszkę pomocy bym potrzebował.

Wymyśliłem sobie, że za smutna ta szata forum i że logo powinno by ją rozweselić. Będziemy pracować nad automatyczną zmianą obrazka logo zależnie od rozdzielczości monitora - nie wiem, czy da się taki efekt uzyskać, ale na pewno będziemy próbować.

Tak jak jest obecnie, czyli na całą szerokość kolumny forum (na moim monitorze tak mam - u was pewnie inaczej, bo ja jadę 1920x1080 czyli full HD) opracowałem szybie 3 wzory logo.

Powiedzcie, które najlepiej wypada, ja szczerze mówiąc w każdym coś fajnego widzę.

logo1.png

logo2.png

logo3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności