Skocz do zawartości

Rejestrator jazdy - jaki odpowiedni wybrać ?


visera

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie zostałem poproszony na tym forum o recenzję mojego rejestratora jazdy, dlatego uznałem że warto poruszyć głębiej temat rejestratorów jazdy na tym forum.

 

Serdecznie zapraszam Państwa do współdzielenia się opiniami dotyczącymi Waszych rejestratorów jazdy, być może taka opinia pomoże obecnym jak i przyszłym Użytkownikom naszego forum do podjęcia i zakupu jednego z setek tych urządzeń dostępnych na rynku.

 

W wolnej chwili przygotuje recenzję swojego rejestratora, umieszczając w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt BP 2.0 FHD.

Mam 2 sztuki, jeden w swoim aucie, drugi w aucie córki. Dla mnie dobra jakość obrazu zarówno w dzień jak i w nocy. Cena 189zł również jest atrakcyjna. Proste, menu po polsku, żadnych cudów a ma to co najpotrzebniejsze.

Taki obraz mamy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kupić TRUECAM A7S .Po recenzji kolegi z forum ( V ) jak przeleceniu całego Neta.Może kasa trochę wielka ale jakoś się do niego przekonałem.Jak kupie też się podziele wrażeniami.A koledze V chciałbym Bardzo podziękować za pomoc w wyborze rejestratorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No wreszcie wypierniczyłem stary wideorejestrator i kupiłem TRUECAM A7s.Jak to mówią każdy chwali swoje ale porównywałem z mio 6.. kolegi dokładnie nie pamiętam tej nazwy to twierdze że truecam a7s robi lepsze filmy .Ale to moje odczucie .w każdym razie dla mnie jest ok.na razie mam na ten zwykły przylepiec bo zmieniam miejsca przylepienia .w którym miejscu wy macie przylepione swoje wideorejestratory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam Mio MiVue C320 - kamerka bardzo dobrze wykonana i, co ważne dla mnie, małych rozmiarów. Umieszczoną mam ją po prawej stronie lusterka wstecznego wysoko, także jako kierowca nie widzę jej i nie przeszkadza mi w jeździe.

Przed zakupem oglądałem jej testy i potwierdzam jej jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xblitz GO od roku.

Polecam, obraz bardzo dobry i mała, Umieszczona po prawej stronie lusterka.

Raz już pomogła z piratem drogowym, odczyt numeru rejestracyjnego w dzień bez problemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stefan1986

Ja od tygodnia używam Mio MiVue 658 WiFi obraz zarówno w dzień jak i w nocy rewelacja ma GPS, powiadamia przed fotoradarem oraz przez WiFi można szybko zgrać materiał bez konieczności wyciągania karty. Umieszczona jest na środku szyby pod lusterkiem wstecznym z racji szerokiego kąta 150 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Prestigio RoadRunner 310I    kąt widzenia 120, HD, 2,0"  -  obraz nagrywa b.dobrze,  ma jedną wadę:  po włączeniu nagrywania spada czułość  o połowę GPS-u. , który odbieram na phablecie NEXO MOBI. widzę to za pomocą aplikacji GPS.   Co ciekawe, tak samo spada czułość nawet wtedy, gdy kamerkę odłączę od zasilania samochodu i ręcznie włączę nagrywanie.  Kamerkę mam umieszczoną za lusterkiem, a phablet po prawej stronie  kierownicy.

Natomiast odtwarzanie nagranego filmu na kamerce w samochodzie  nie zmniejsza czułości GPS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności