Skocz do zawartości

Rabat na Mokkę X


miro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można dostać rabat na Mokkę (wszystkie Ople) bez proszenia się. Trzeba mieć kartę sklepu Selgros i zarejestrować się na stronie Opel partner. Wybrać sobie model samochodu i dowiadujemy się jaki rabat dostaniemy. Ja na swoją Mokkę X Elit 1.4 LPG dostałem 12800 zł rabatu (teraz jest 13000). Był to rabat dla samochodu kupowanego na firmę. Dla osób fizycznych też są rabaty ale mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dostać rabat na Mokkę (wszystkie Ople) bez proszenia się. Trzeba mieć kartę sklepu Selgros i zarejestrować się na stronie Opel partner. Wybrać sobie model samochodu i dowiadujemy się jaki rabat dostaniemy. Ja na swoją Mokkę X Elit 1.4 LPG dostałem 12800 zł rabatu (teraz jest 13000). Był to rabat dla samochodu kupowanego na firmę. Dla osób fizycznych też są rabaty ale mniejsze.

Ja jak brałem MOKKE dostałem rabat 10000 bez żadnej tam karty.Fakt, trzeba mieć gadane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak brałem MOKKE dostałem rabat 10000 bez żadnej tam karty.Fakt, trzeba mieć gadane

Nie każdy ma taką gadane jak Ty. Ale gdybyś skorzystał z mojej rady to miałbyś 3 tyś. w kieszeni i przy Twojej gadanie dostałbyś jeszcze gratis jakiś pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma taką gadane jak Ty. Ale gdybyś skorzystał z mojej rady to miałbyś 3 tyś. w kieszeni i przy Twojej gadanie dostałbyś jeszcze gratis jakiś pakiet.

Może i masz racje ale to co mi dali w upustach to byłem zadowolony.Piszesz o tej  karcie Selgros .Wiec jak JĄ zdobyć żeby przy następnym zakupie zaoszczędzić jeszcze więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o tej  karcie Selgros .Wiec jak JĄ zdobyć ?

Tutaj może być mały problem bo nie wiem gdzie mieszkasz. Selgros to sieć dużych hurtowni. Na dole strony Selgros.pl jest odnośnik "Znajdź nas" tam możesz znaleźć najbliższy sklep. Udajesz się do sklepu i prosisz o wydanie karty. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wyrabiasz kartę na firmę jeżeli nie to na osobę fizyczną. Jeżeli do sklepu masz daleko to też na dole strony Selgros masz odnośnik "Zostań naszym klientem" i kartę można wyrobić przez internet. Aby sprawdzić rabaty nie potrzeba mieć karty wystarczy zalogować się na stronie www.opelpartnerprogram.pl wpisując login firmy "Selgros".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kaammyyk

Rabaty faktycznie przyzwoite , ale trzeba mieć kartę minimum 6 msc. Szkoda , bo jestem zainteresowany zakupem i taki rabat byłby ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem astra w gownianym dieslu 1.3 cdti. Miałem ja 4 lata zrobiłem nią 90 000km wymieniłem przy niej silnik nawiewu 250 zl oraz na gwarancji coś tam od turbiny też niby koszt około 250 zł.

Mokka ma 4 lata czyli tyle samo i mniejszy przebieg bo 66 000km i wymieniłem w niej tyle rzeczy że nie wiem czy pamiętam.

Mokka jako auto bezawaryjne to mit. To młoda auto i po prostu tyle jeszcze ich w serwisach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności