Skocz do zawartości

Rabat na Mokkę X


miro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę kupić Mokkę X 1,4 Elite. Odwiedziłem trzy salony Opla i za auto o wartości katalogowej ok. 90 tyś. mogłem wynegocjować rabat max. 5 do 7 tyś. Dealerzy nie chcą dać większego upustu tłumacząc to tym że jest to nowy model i nie ma żadnych rabatów.  

Czy ktoś kupował już nową Mokkę X i dostał jakiś większy rabat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj odwiedziłem pierwszy z czterech zaplanowanych salonów Opla w mojej najbliższej okolicy. Mokka X którą wybrałem jest w wersji Elite z fabrycznym LPG + fotele AGR + Pakiet "Parkuj i Jedż" Elite. A, jeszcze zwykły lakier bez dopłaty. Wyszło razem 95150 zł. Po negocjacjach dealer zaproponował "maksymalnie" 6650 zł. rabatu. Czyli Mokka X Elite z LPG + wymienione wyżej dodatki kosztowała by mnie 88500 zł. Zobaczę jeszcze w trzech pozostałych salonach , jednak to jeszcze potrwa troszeczkę bo jestem uzależniony od terminów kiedy będę odwiedzał daną miejscowość. Oczywiście , kupię auto tam gdzie będzie największy upust. A jak Wam udają się, lub udały się negocjacje w sprawie rabatu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po odwiedzeniu wszystkich dealerów w okolicy wynegocjowałem ostatecznie rabat około 10 tyś. Za auto o wartości katalogowej 93300 zapłaciłem 83200, ale zamawiałem w grudniu 2016r odebrałem końcem marca 2017r. Były to pierwsze Mokki X na zamówienie, nowy model więc o wysokie rabaty było trudno. Myślę że teraz można wynegocjować więcej tylko trzeba trochę pojeździć i się potargować. Życzę powodzenia i dobrej ceny. Ja po czterech miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolony z zakupu Mokki X. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostał taki rabat w granicach 10 tysięcy w pierwszym odwiedzonym salonie, to już dalej bym nie szukał, tylko od razu bym zamawiał. Dziękuje za szybką odpowiedż. A tak przy okazji czy nikt inny już nie negocjował rabatu, tylko brał auto za cenę z cennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, był już ten temat, ale dotyczył poprzedniej wersji Opel Mokka. Więc mowa o tamtych rabatach zapewne ma się nijak do rabatów na Opel Mokka X. Wiadomo że jak było już pewne wejście na rynek nowego modelu Opel Mokka X, to przy wyprzedaży poprzedniego modelu można było uzyskać znacznie większe rabaty. Więc z nową Mokka X jest chyba troszkę inaczej - trudniej o większe rabaty. Wiec wiedza o uzyskanych rabatach przy zakupie Opel Mokka X na pewno przyda się ewentualnym kupcom tego modelu .  I ja do nich właśnie należę - bo ten model małego SUVa , akurat ze względu na moje kłopoty z kręgosłupem przypasował  mi. . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostał taki rabat w granicach 10 tysięcy w pierwszym odwiedzonym salonie, to już dalej bym nie szukał, tylko od razu bym zamawiał. Dziękuje za szybką odpowiedż. A tak przy okazji czy nikt inny już nie negocjował rabatu, tylko brał auto za cenę z cennika ?

Teraz już chyba nikt nie kupuje auta za cenę katalogową a już na pewno nie Opla, ale przed zakupem Mokki zastanawiałem się nad Mazdą i będąc w salonie nie dostałem żadnego rabatu, mogłem wynegocjować jedynie jakieś dodatkowe wyposażenie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni temat co prawda dotyczy mokki sprzed liftingu jednak temat założony jak jeszcze x nie było więc rabaty można wyrwać podobne.

Ja zamawialem swoją w 2014 roku i wynegocjowalem 13% rabatu. Jednak nie było to jedyne auto kupowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwazam zakup nowej Mokki X z lpg. Myslalem nad wymiana na kie Carens lub Suzuki vitare 2 lub sx4- cross 1.4T( wtedy zdał bym Merive do rodziny:-).I sprawę bym zamknął.

 

Jakie rabaty teraz wchodzą w grę ? Mokka X 1.4T z lpg wersja elite. W konfiguratorze z kolorem pomarańcz cena 94650zl....Bez żadnych dodatków. Sporo :-/ 30tysi więcej jak dałem za Merive 3 lata temu. W tygodniu zrobię roznanie ale może wam wiadomo co można urwac...Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności