Skocz do zawartości
dzidek60

tuning wewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

A czy te nakładki na pedały są dobrze spasowane???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry jeśli już gdzieś było.

Wymienialiście żarówki wewnątrz na ledy? Ktoś może polecić jakiś zestaw np z allegro?

Niektóre, niestety nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie , czy ochronne nakładki na progi  są takie same dla Mokki  i Mokk X. Widziałem na Aliexpress ale piszą że to są do Mokki. Nie wiem czy będą pasowały do mojej Mokki X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość dźwięku niestety poraża...

ALPINE? Jakość dźwięku poraża? ArKos chyba przesadziłeś... miałem więc wiem jak ich sprzęt chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś spojrzał w link, to wiedziałbyś, że nie piszę o Alpine, tylko o tym, o co kolega pytał: https://www.vidaxl.pl/e/8718475863441/radio-samochodowe-dvd-ekran-dotykowy-62-bt-sd-usb-radio-fm?gclid=CNnL_6W_ldMCFccp0wodz9cNqg

A to niestety tania chińszczyzna nie mająca czegokolwiek wspólnego z jakością dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem nakładki na pedały na Alli, według opisu powinny pasować a podczas montażu niespodzianka jak na zdjęciu... za duże, inny kształt i spadają.

Na zdjęciach z innych ofert też widzę że wszystkie są "większe" a kształt w lekki trapez.

Czy tylko u mnie pedały są takie malutkie i kwadratowe?

Screenshot_2019-05-08-12-40-02-652_com.simplemobiletools.gallery.pro_1_1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.12.2016 o 12:06, dzidek60 napisał:

jakiś czas temu, kupiłem na aukcji zagranicznej, plastiki które maiły mi poprawić wygląd wnętrza mojej mokki. otóż wygląd owych dodatków jest ok. lecz nie można tego już powiedzieć o dopasowaniu, jeśli chodzi o dodatek na stacyjkę nie jest źle, (miał być czarny, lecz już nie było i padło na czerwony) lecz jeśli chodzi o pierścień na kubki pod ręcznym, to nie jest już tak wspaniale. po zamontowaniu okazuje się że plastik jest o około 0,5 cm. za krótki i troszkę za wąski. dobrze że tego nie widać na wierzchu, lecz za te pieniądze nie można narzekać. całość i tak wygląda nie źle. dodaję zdjęcia, tylko nie wiem czy na nich dobrze widać o co mi chodzi.
post-272-0-34768500-1482663803_thumb.jpgpost-272-0-37532700-1482663836_thumb.jpgpost-272-0-98557700-1482663862_thumb.jpg

Trochę "nekroposting" tu uprawiam bo ten post dzidek60 napisał prawie 3 lata temu 😉

Ponieważ napisano w nim, że wymiar tej plastikowej rzeczy jest za mały o ok. 0.5cm więc świadomie zakupiłem na Ali inną wersję, której wymiar ze zdjęć jest bardziej dostosowany do Mokki. I tak jest w istocie.

Dodaję fotki przed i po.

Zalety:

• wymiar prawie idealny, w zasadzie trzyma się "na wcisk"
  • srebrny mat nie porysuje się tak łatwo jak chromowany połysk

Wady:

• srebrny mat troszkę odstaje od chromowanej reszty (da się wytrzymać 😉)
  • samoprzylepna chińska wąska taśma nie trzyma w ogóle więc musiałem użyć własnej 2-stronnie klejącej

2019-09-05 17.19.42.JPG

2019-09-05 17.20.52.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.09.2019 o 08:41, miszkoo napisał:

W lato poświęcony jeden upalny dzień, a dziś w jesienne wieczory cieszy :)

oświetlenie.jpg

to jest ten zestaw z aliexpres?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, przemk0 napisał:

to jest ten zestaw z aliexpres?

Nie, zestaw całkowicie hand made. Użyłem 7-8 m przewodu 2 x 0.5mm2, wtyczki XT30 (na wszelki wypadek gdyby uszkodziła się taśma LED), taśma LED (dociać długość według upodobań) i izolacja materiałowa do owinięcia całości jak oryginalna instalacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi