Skocz do zawartości

Crossland...


Rekomendowane odpowiedzi

@ArKos piszesz o francuskich elementach, ja tam nie jestem mechanikiem, a czy w poprzednich modelach typu astra,corsa też takie sytuacje bywały, czy może jest to znak czasów zwany oszczędnością/kreatywnością księgowych z olaniem inżynierów/mechaników ...

BTW: (troszkę offtop)  czy jest realny scenariusz aby silnik rzadko/mało odpalany wywalił olej w wydech (odma) ?? Jeden mechanik mówił że  jak auto nie jest dogrzane to taka sytuacja może mieć miejsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyżby nie było możliwości dezaktywacji tego powikłanego systemu? Jeśli tak, to totalna porażka dla nabywcy.

Można rower kupić i problem z głowy ;)

Też uważam, że S&S to zbędny gadżet, ale brak możliwości stałej dezaktywacji (o ile takiej nie ma) nie uważam za totalną porażkę .

Jeżeli jakiemuś nabywcy wciśnięcie przycisku sprawia kłopot, to czym jest dla niego zmiana biegu, włączenie kierunkowskazu czy wykonywanie innych czynności związanych z prowadzeniem pojazdu? ... Pozostaje wspomniany rower, choć i tu mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisałem o stałej dezaktywacji. Przeczytaj dokładnie jeszcze raz. Miałem na myśli przycisk wyłączający (po uruchomieniu silnika) funkcjonowanie systemu S&S jak to ma miejsce w Mokkce. Właśnie jego nie dopatrzyłem się na zdjęciach zamieszczonych przez ArKosa.

A jak go nie ma to możesz... sobie ponaciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, rower :D wiesz ile tam potrzeba wykonać ruchów nogami :o?

A tak na poważnie to nie podoba mi się wnętrze tego modelu. Muszę dać na mszę, za to że jakieś moce skierowały mnie do salonu przed wdrożeniem tego czegoś do sprzedaży. Środek przypomina Peugeota, ale żeby w wersji elite był sam plastik wokół kierowcy? Trochę słabo.

Quo Vadis Opel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie Opla, widziałem i faktycznie - nie warto było czekać. Nawet u sprzedawcy nie widać ekscytacji tym modelem.

W ciemnym grafitowym kolorze, prawie jak karawan. W czarnym dosłownie karawan. Dopiero przy dwukolorowym malowaniu do przełknięcia.

Czy to jeszcze Opel? A może "CitrOpel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności