Skocz do zawartości

Drugi przegląd gwarancyjny


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cena usługi 546,98 zł.składa się na nią wymiana filtra powietrza, oleju ,uszczelki pod korek spustowy w cenie 3,92 i płynu hamulcowego. Filtr kabinowy węglowy oryginał  mój cena 55zl olej Castrol Edge 150zł mój. Na słowo mój olej to usłyszałem że producent zaleca Dexos 1 drugiej generacji  i straszą że w razie awarii jest to skomplikowane dowieść winę mojego oleju. Na nic moje gadanie że spełnia te same kryteria a oni swoje że ich jest lepszy.Teraz staram się o przedłużenie Flex Care. na dalsze 3 lata po 20 tys rocznie co daje kwotę około 1700. Nie wiem czy to dużo czy mało ale po moich poprzednich awariach nie chcę żeby w razie awarii płacić np za cewkę wartą ponad tysiaka.Mam także od dzisiaj nowe OC i AC koszt 2772zł.Auto warte  59,774 wariant serwisowy.Nic dodać i ująć ależ to kosztuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie przed pierwszym przeglądem i ofertą na ubezpieczenie, na razie pakiet dealerski wygrywa. Niecałe 2700 otrzymałem ofertę OC/AC, auto wyliczyli chyba na 61 lub 66tys. Próbują też sprzedać flex care, ale póki co jeszcze 2 rok gwarancji jest standardowo i nie zdążyłem się wczytać w tę gwarancję rozszerzoną. Raczej podziękuję, gdyż znikome przebiegi auto robi. Zobaczymy za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam,jestem po trzecim przeglądzie przebieg 53kkm  świece 258,56 +51.66 zł+smar do świec 12.42 ! dziwne  olej i filtr powierza mój. Nowy filtr oleju tak napisane 114.27  wymiana filtra powietrza 51.66 zł zgroza termin po 1,3,5 latach 369.00 razem 862.42zł.Mam flex care i nic sam nie zrobię wiadomo .Nawet zamków mi nie posmarowali a na przeglądzie rejestracyjnym to tylko trzepak i światła brak zużycia amorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem po drugim przeglądzie gwarancyjnym, koszt około 830 zł, wymieniony olej z filtrem, płyn hamulcowy, odgrzybienie klimy, autko umyte.

Nie zdecydowałem się na wymianę filtra kabinowego, koszt ok 180zł, sam sobie wymienię.

Zastanawiam się jeszcze nad kwestia własnych materiałów, tzn. filtry, jak zapytałem, czy mogę z własnymi to uzyskałem odpowiedź, że auto jest na gwarancji i stosują tylko materiały własne.

Nie wiem, czy to zalecenie odgórne, czy widzimisię konkretnego ASO. Swego na przeglądy gwarancyjne do Skody woziłem zawsze własne materiały i nie było z tym żadnych problemów, jedynie w dokumentacji odnotowano, że materiały klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności