Skocz do zawartości

Mokka 1.4 Turbo 140kM


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W rurze może się zmieścić 2, maksymalnie 3 litry. Moim zdaniem 7 litrów nie może.

Skoro zostało do przejechania 89 km to w zbiorniku pozostało ok.6-7 litrów, czyli teoretycznie mogłeś zatankować 45 litrów.

 

Wyraźnie na paragonie jest 51,46 l, następnym razem zmienię stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila a zbiornik nie jest 54 litrowy? Jest, sprawdziłem. Z moich wyliczeń wynika ze mogłeś zatankować około 50-51 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzałem jak działa rezerwa, włączyła się i w tym momencie zasięg pokazywał na 80km, od tej pory przy każdym uruchamianiu silnika komunikat o niskim stanie paliwa na komputerze między zegarami i komunikat na dużym wyświetlaczu z możliwością wybrania najbliższej stacji paliw. Kiedy zasięg spadł do 40 km na wyświetlaczu między zegarkami komunikat o niskim stanie paliwa włączył się na stałe i nie można było go wyłączyć. przejechałem jeszcze z 10km i zatankowałem, czyli zasięg na komputerze powinien pokazać ok 30 km. wg komp spalanie nam 7,2l, czyli 1/3 z tego to coś lekko ponad 2l, zbiornik na 52 l, a ja zatankowałem 49,89 l. więc jak by się wszystko u mnie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

Odnośnie tej benzyny to co myślicie o Shellowskiej 100 oktanowej? Wczoraj na próbę ja zatankowałem ale jest strasznie droga. Ogólnie szukam nowej stacji benzynowej. Słyszałem rownież od ludzi z serwisu Opla powiedzmy, ze mam tam dalekiego wujka który twierdzi ze ople dostosowane sa do 95 i powinno sie lać tylko 95 bo inna i tak nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak odbierałem swoje auto, zapytałem gdzie panowie tankują wszystkie auta do jazdy testowej? Uzyskałem odpowiedź, że na stacji Lotos i że lepiej tankować 95. I jak narazie stosuję się do tych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leję 95 na Orlenie. Przy okazji wsunę zapiekankę i wezmę herbatę na wynos  :) Również i ja wysłuchałem historię o laniu paliwa 95, argumenty jakie mi podano to ewentualna awaria silnika i nie uznanie gwarancji po zbadaniu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leję 95 na Orlenie. Przy okazji wsunę zapiekankę i wezmę herbatę na wynos  :) Również i ja wysłuchałem historię o laniu paliwa 95, argumenty jakie mi podano to ewentualna awaria silnika i nie uznanie gwarancji po zbadaniu paliwa.

Podobne słowa mi powiedzieli w salonie .95 bo jak coś to mogą nie uznać gwarancji.Ciekawe tylko jak mi sprawdza gaz jak by co.Takie trochę sranie w banie ale ja osobiście będę lać 95 dla świetego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności