Skocz do zawartości

Mokka Cosmo RM2016


Łewap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wielbicieli i posiadaczy Mokki :)
Już od jakiegoś czasu wertuję to forum zasięgając teorii i z niecierpliwością czekając na swoje auto.

Jako, że ten dział służy "chwaleniu się" to i ja dorzucę coś od siebie.
Może trochę za wcześnie, bo moja Mokka jak narazie się montuje lub już płynie (zamówiona w lipcu, dostawa przewidziana na końcówkę października)
Więc ze zdjęciami trochę się wstrzymam :P

Na tę chwilę podrzucę konfigurację:

-Mokka Cosmo SUV B 1.4 NET, 103kW / 140 KM (AT6) RP2015, RM2016
-benzyna w automacie (wiem, wiem niektórzy mogą powiedzieć, że więcej będzie palić, że automat to dla kobiet :), ale od zawsze jeździłem automatem i nie potrafiłbym się przesiąść na manual :P )
- kolor Biały - Summit
- tapicerka Lighthouse, czarna

do tego:
- Pakiet "Zimowy" OCK
- Pakiet "Asystent kierowcy" LP33
- Pakiet "Dobrej widoczności" OCP
- Pakiet "Elektryczny" OGD
- Pakiet "Komfortowy" OBY
- Kamera cofania UVC
- Opel OnStar na rok za darmo

Całość z rabatem 7800zł

Zrezygnowałem z nawigacji na rzecz CD600, ze względu na częstość i koszt aktualizacji. Navi używam w smartfonie.

Jako, że to będzie rok modelowy 2016 zaszło w nim wiele zmian, wiele pakietów weszło jako standard, np Radio CD600, mp3, Aux-In, USB, 6 głośników (UFW) jest w standardzie.
Auto też będzie miało kilka zmian kosmetycznych, m.in klamki w kolorze nadwozia, brak srebrnych obwódek na światłach przeciwmgielnych.
W późniejszych miesiącach produkcji ma też zniknąć gniazdko 230V na rzecz 12V.
Taka ciekawostka od Pani konsultantki.

Pozdrawiam

 

 

I oto jest :)

Równe 4 miesiące oczekiwania, co do dnia, ale warto było.

Do ASO przyjechały dwie Mokki tego dnia, biała i czerwona (widać z tyłu na zdjęciu)

 

 

 

 

post-111-0-66817100-1448390787_thumb.jpg

Edytowane przez Łewap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Cię powitać u nas na forum.

Gratulujemy zakupu. Co do zmian, to akurat zmiana gniada 220 na 12 V jest na minus! 12V mam przed lewarkiem skrzyni, i go jeszcze nie użyłem, a gniazdka już kilka razy.

To, że nie zamówiłeś navi, to akurat dobrze zrobiłeś.

Co do automatu, to dwusprzęgłowa DSG jest dla mnie najlepsza (tylko z jazd testowych), inne automaty są wg za wolne i więcej palą. Dlatego manual i jest ok. Więc jeżeli automat (a takowy chciałbym mieć, to tylko dwusprzęgłowa i szybka bez szarpania). Opel pracuje już nad swoją dwusprzęgłową skrzynią i ma ją wprowadzić w późniejszym terminie (ma pojawić się w nowej astrze, nie wraz z premierą, lecz później). Natomiast rozumiem Cie, że skoro jeździłeś automatem, to z tej wygody nie zrezygnujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności