Skocz do zawartości

Wymiana radia mokka x


indigsi

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wymiana radia mokka x takie zwykłe małe na radio z wyświetlaczem oraz założenie kamery cofania, najlepiej żeby działał android auto z telefonu

Rozszerzenie menu licznika, wyłaczenie start stop

Śląskie / Małopolskie ? Kogo polecacie ? 

Oryginalne czy chińczyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznego radia nie wymienisz na pewno masz typ R300BT w miejsce starego nic nie wejdzie koszty by były za wysokie choć byś znalazł ale co. Też tak mam czujniki cofania idzie zainstalować jest tego multum na rynku przód tył jest to opisane na forum tylko czytaj  jeśli z Gliwic dam ci namiar na firmę profesjonalną co to zakłada  zakładają w nowych  autach z  ASO ale są niezależni. Menu licznika nie  niemożliwe  co jeszcze byś chciał,Wyłączenie start stop masz a z auta nie zrobisz Mirafiorii daj sobie spokój oczywiście za wyjątkiem czujników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane radio zakodować i wsadzić chce, w corsie e, astrze j i k oraz insigni to robia to czemu w mokkce z 2017 ma sie nie dac ?

Czujniki mam tylko z tyłu dołożone, 

Start stop jedni twierdza ze można wyłączyć przekaźnikiem lub wyprogramować, zdania podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.01.2023 o 10:54, markoni napisał:

Fabrycznego radia nie wymienisz na pewno masz typ R300BT w miejsce starego nic nie wejdzie koszty by były za wysokie choć byś znalazł ale co. Też tak mam czujniki cofania idzie zainstalować jest tego multum na rynku przód tył jest to opisane na forum tylko czytaj  jeśli z Gliwic dam ci namiar na firmę profesjonalną co to zakłada  zakładają w nowych  autach z  ASO ale są niezależni. Menu licznika nie  niemożliwe  co jeszcze byś chciał,Wyłączenie start stop masz a z auta nie zrobisz Mirafiorii daj sobie spokój oczywiście za wyjątkiem czujników

Radio zmienione 

Licznik rozszerzony

Da się zrobić 

16791675324663410913339176761808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 15:02, Wiesław napisał:

Rozszerzenie menu licznika -można tylko jaki wyświetlacz i co już jest

Radio  i czujniki cofania to raczej nie oryginał 

start stop w programie wyłączyć to tylko firmy tuningowe

Licznik rozszerzony opel scanner 

Radio wymienione na fabryczne na r4.0

Kamera cofania dołożona działa 

Start stop przekaźnikiem wyłączyłem 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wiesław napisał:

Działa. 

A ,czujniki cofania też  oryginalne.

 

Android auto działa, nawigacja i Yanosik z telefonu 

Czujniki cofania nie są oryginalne, nie są podpięte pod radio, kamera cofania działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności