Skocz do zawartości

Brak wybierania głosowego po polsku lub nie działa przycisk wybierania na kierownicy


Jarbol

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety apka jest płatna. W sklepie Play trzeba dodać kartę płatniczą.

W aplikacji pierwszy przełącznik powinien być na ON (czyli ustawienia domyślne).

 

Ps. A już zebrałem że głupoty piszę i że powinno po bluetooth działać bez problemów. Nie może być tak różowo bo Samsung ma swoją obsługę wyszukiwania głosowego i nie obsługuje języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viki2000

Jarbol bardzo Ci dziękuje za pomoc, poradnik potrzebny dla tych co chcą mieć funkcjonalne w pełni auto, apka kupiona , wybieranie głosowe działa jak ta lala ...

 

ale ...

 

nie ma jednej dla mnie bardzo ważnej funkcji, gdy jest podlączony kabel i AA to jak przychodzi sms to miła pani go odczytuje, tutaj przy BT przedchwilką wysłałem i niestety nic na ekranie się nie wyświetliło, i teraz pytanie czy to czytanie po BT nie będziemdziałać, czy trzeba coś jeszcze ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyt SMS to następny problem którym się jeszcze nie zajełem.

Jest kilka sposobów, ale chciałbym by rozwiązanie było jak najprostsze.

Narazie walczę z trakingiem GPS-GSM do autka, plus inne zajęcia.

Może ktoś z forumowiczów coś podpowie...

 

Ps. Tu jest jakieś rozwiązanie: http://www.download.net.pl/jak-wlaczyc-glosowe-odczytywanie-wiadomosci-i-powiadomien-w-androidzie/n/5529/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viki2000

Widzę że znasz się na tych sprawach, mi by w życiu nie przyszło do głowy , że jakieś Svoice, google, i Hint2 jest odpowiedzialne za wybieranie głosowe. Pozostał bym przy AA gdybyś tego nie opisał, tym bardziej że w Intellinku w Insigni nie ma takich cyrków , tam każdy sparowany telefon działa , działa wybieranie głosowe, czytanie sms, to po kiego grzyba tutaj kombinowali wytłumaczyć nie potrafię. Może uda się coś z tymi sms zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Aktualizacja wymuszenia działania Google Now na telefonach Samsung zamiast domyślnego S-Voice który nie obsługuje języka polskiego. Sprawdziłem taką procedurę i na moim Galaxy S7 Edge śmiga. Pozwoliło to dodatkowo na pozbycie się aplikacji Hint2search (odinstaluj ją wcześniej jeśli miałeś zainstalowaną):

 

1. Wyczyść pamięć i ustawienia S-Voice

2. Wyłącz S-Voice (nie można go odinstalować)

3. Wyczyść pamięć i ustawienia aplikacji Google

4. Wyłącz aplikację Google (potwierdź odinstalowanie aktualizacji Google)

5. Włącz ponownie aplikację Google ale jej nie uruchamiaj

6. Wejdź do sklepu play, zainstaluj aktualizacje do Google

7. Wejdź w ustawieniach Google w wyszukiwanie głosowe i aktywuj => Zestaw Bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności