Skocz do zawartości

Opel Mokka 1.4 T RM 2014

Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza forumowa mokka na sprzedaż. A jesteś z nami od początku B)

Pytanka:

czy nie ryzykujesz (odpukać) wypadku na Twoje OC - dajesz użyczenie, ale OC jest na auto, a nie na kierowcę...

i drugie: jaki samochód w planach do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość Buzka23

Już z tego pomysłu zrezygnowałem. Sprzedają ja od 1 lipca lub zostawiam w rozliczeniu w renault. Zakupione Megane grandcupe w benzynę i automacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy nie ryzykujesz (odpukać) wypadku na Twoje OC - dajesz użyczenie, ale OC jest na auto, a nie na kierowcę...

Sprzedając autko rezygnujesz z OC i ci zwracają resztę pieniędzy które pozostają do końca OC.Wiem bo dwa razy ostatnio sprzedawałem auta swoje i zony wypowiedziałem OC ,jedno w AXA DIREKT Drugie w WARCIE i pieniądze zwrócili .A nowi właściciele tych aut musieli sobie sami od razu ubezpieczyć auta ale to już mnie nie obchodziło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość Buzka23

Sprzedając autko rezygnujesz z OC i ci zwracają resztę pieniędzy które pozostają do końca OC.Wiem bo dwa razy ostatnio sprzedawałem auta swoje i zony wypowiedziałem OC ,jedno w AXA DIREKT Drugie w WARCIE i pieniądze zwrócili .A nowi właściciele tych aut musieli sobie sami od razu ubezpieczyć auta ale to już mnie nie obchodziło

Tu nie chodziło o to. Na użyczenie ktoś musiałby jeździć na moim ubezpieczeniu. Dopiero w lipcu mógłby przerejestrowac pojazd i to ubezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że udany zakup. Nowe Megane jest mega w wyglądzie. Grandtour to najładnieszy kombiak w tej klasie. Sedan, to mniejszy Talisman (a co piękne nadwozia).

Stawiam na 1.2 TCE 130KM, 205Nm, 7-biegowy automat EDC firmy Getrag (to samo w fordzie o nazwie PowerShift)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodziło o to. Na użyczenie ktoś musiałby jeździć na moim ubezpieczeniu. Dopiero w lipcu mógłby przerejestrowac pojazd i to ubezpieczyć.

A to w takim razie faktycznie trochę strach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi