Skocz do zawartości

Rabaty na zakup Mokki - koniec roku 2015


Gość raflo83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jako że jestem nowy to chiałbym się najpierw przywitać :)

Zamierzam kupić Mokkę 1.4 Cosmo, czarną z brązowym wnętrzem i może jakieś dodatki do tego. Patrząc na oferty w internecie oraz po odwiedzeniu 2 salonów, można dojść do wniosku, że rabat na poziomie 10-12 kpln jest realny dla podanej wersji wysposażenia. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie najlepiej szukać i może ktoś z forum ma dojście do dobrego sprzedawcy z Opla. Jestem z Dolnego Śląska, ale wyjazd do innych regionów nie stanowi problemu, jeśli oferta miałaby być korzystna.

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie taki salon chcę znaleźć. Pytanie, czy jest jakiś, który możecie polecić? Kilka zapytań wysłałem, podzwonię w tygodniu, ale jeśli są jakieś forumowe wskazówki, to chętnie skorzystam aby zaoszczędzić czas i $$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zadzwonię w poniedziałek. Ogólnie to Opel ma mnóstwo salonów w kraju. Bardzo mi się podoba ich strona i to, że mają listę dostępnych od ręki samochodów. Właśnie znalazłem 2 sztuki w Łodzi i Warszawie w specyfikacji, która mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aga blondynka posiusia

W oplu w Zielonej Górze,diler się bardzo starał i wyszukiwał dla mnie właściwego modelu,w Gorzowie też się starali...no cóż to ich praca :) Myślę jednak ,że trzeba kupić najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Dobrze jest spotkać się osobiście i porozmawiać.Ja mojego doradcę trochę" umęczyłam".Jeździłam do salonu, oglądałam, byłam dwukrotnie na jeździe próbnej.Autko mam od wczoraj :) Wprawdzie miałam rabat na "grupę zawodową" ,ale myślę,że oni mają to skalkulowane i wiedzą ile mogą opuścić. Nawet nie chce już analizować i porównywać cen,żeby się nie denerwować czy zapłaciłam za dużo lub czy mam korzystną cenę :) pozdrawiam i życzę udanej przeprawy przez salony.Ja mam to już z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupimy tam, gdzie dadzą najlepszą ofertę na samochód na stanie, jeśli będzie dostępny właśnie w czarnym kolorze z brązem w środku, 1.4T Cosmo. Wiadomo, że najlepiej podjechać osobiście i porozmawiać, ale można też dogadać wszystko przez telefon i pierwszy i ostatni raz się spotkać z dealerem przy zakupie :) - tak zrobiłem ostatnio a różnica była 4% między najlepszą ofertą a tą z mojej okolicy, więc warto było. Potem serwisuje się w miejscu zamieszkania. Trzeba stworzyć dealerom poczucie konkurencji, to wtedy zaczynają schodzić z ceny...Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Podzielę się szczegółami, jak już będę wiedział na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aga blondynka posiusia

Tak :) zgadzam się .Przecież diler wie,że się rozglądamy po salonach. Wcale tego nie ukrywałam. Podczas pobytu w jednym salonie ,dzwonił do mnie diler z drugiego salonu :))))).Facet wiedział,że musi dać mi ciekawą ofertę. A...i jeszcze marudziłam,że mąż się nie zgadza na ta cenę :) i nie pozwoli mi kupić :) Oj miałam ciężko, bo mąż prosił ,abym wytargowała opony zimowe :) oj, diler się zaczął już denerwować :((( Ustaliłam z mężem ,że nie zadzwoni do salonu , bo pewnie się wkurzy i zrezygnujemy, ....a to był najbliższy salon i naprawdę to ja musiałam ostatecznie podjąć tą decyzję :). Udało się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak szukałem dla siebie samochodu to wysłałem kilka zapytań do różnych salonów w Polsce ze specyfikacją samochodu. Następnie skonfrontowałem wszystkie oferty i wybrałem tą która najbardziej mi pasowała przede wszystkim finansowo. Samochód znalazłem dość daleko bo w Ełku ale warto było tyle zachodu gdyż na samochodzie udało mi się wynegocjować 20 tysi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 k pln od ceny katalogowej?! Wow! Wielki szacunek dla Ciebie!

Jeżeli nie chcesz się dzielić na forum, to napisz mi na PW, jaką masz konfigurację i ile Cie finalnie kosztowała. Też podążam tym samym kierunkiem i wysłałem kilka zapytań. Czekam cały czas na odpowiedzi, bo temat dla mnie świeży. Domyślam się, że niedawno kupowałeś i auto było na stanie a nie do konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności