Skocz do zawartości

Jazda wieczorem a oświetlenie


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grono forumowiczów z nurtującym pytaniem odnośnie świateł mijania. Są żarówki h7 multum na rynku tylko jakie  Auto mam 5 lat i te wydają mi się słabe jak to mówią bledną  barwa żółta. W ubiegłym roku w Styczniu stałem  się jednoocznym  na wskutek wybuchu petardy za dnia nie ma problemu z jazdą  ale wieczorem to koszmar uwarunkowany pogodą np deszcz ,mgła itd wiecie o co chodzi prowadzenie auta z potrójną uwagą. tyle żarówek że nie wiadomo co a to jest Bosch, Osram, Philips itd stoję przed nimi i nie wiem  co znaczy silver+100% nb, longlife, vision plus,  night breaker silver  ,longlive daytime. Piszę to bo akurat takie znalazłem w centrach  na regale moto dziękuję wam za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ogromne problemy ze wzrokiem od lat, dlatego OŚWIETLENIE  / BEZPIECZEŃSTWO są dla mnie NAJWAŻNIEJSZE 👍

 

Od lat z powodzeniem stosuję żarówki halogenowe i LED oraz żarniki ksenonowe OSRAM i PHILIPS.

 

Obecnie mam w MOKKA założone żarniki ksenonowe D3S OSRAM NIGHT BREAKER LASER XENARC +200% oraz doświetlanie zakrętów i światła przeciwmgłowe żarówki H11 OSRAM NIGHT BREAKER LASER +150%, które moim zdaniem są dotychczas nieporównywalnie NAJLEPSZE ZE WSZYSTKICH (ZASIĘG, BARWA I JASNOŚĆ).

 

W SUZUKI SX4  i SUZUKI JIMNY używam  żarówki H4  i  H11  OSRAM NIGHT BREAKER LASER +150%, które moim zdaniem są dotychczas nieporównywalnie NAJLEPSZE ZE WSZYSTKICH (ZASIĘG, BARWA I JASNOŚĆ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale nie mogę używać ksenonów w moim aucie bo mam mokkę rok 2016 a kupno u dealera 2017 i to jest mokka bez tych świateł kseno  h7 to mnie interesuje kolega co ma warsztat blacharski powiedział żebym kupił Osram +30% i nie będę żałował. Panowie wiem ze są super silne żarówki h7 ale nie daj boże w razie kontroli policji to mam udupione że słaby wzrok itd ale dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, markoni napisał:

dzięki ale nie mogę używać ksenonów w moim aucie bo mam mokkę rok 2016 a kupno u dealera 2017 i to jest mokka bez tych świateł kseno  h7 to mnie interesuje kolega co ma warsztat blacharski powiedział żebym kupił Osram +30% i nie będę żałował. Panowie wiem ze są super silne żarówki h7 ale nie daj boże w razie kontroli policji to mam udupione że słaby wzrok itd ale dzięki

Te żarówki  HALOGENOWE są HOMOLOGOWANE I CAŁKOWICIE LEGALNE W RAZIE KONTROLI P[OLICJI -  H4,  h7,  HB3, HB4,  H11, ETC.  - OSRAM NIGHT BREAKER LASER +150% 👍

 

 

 BEZPIECZEŃSTWO / OŚWIETLENIE (ZASIĘG, BARWA I JASNOŚĆ) nieporównywalne do żadnych innych, które dotychczas stosowałem a używam ze względu na ogromne problemy ze wzrokiem tylko PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ KLASY 🙂


Napisałem moje zdanie ponieważ doskonale rozumiem Twoje problemy, z którymi borykam się od ponad 10 lat i w końcu znalazłem OŚWIETLENIE  HALOGENOWE HOMOLOGOWANE. które je rozwiązuje i może być stosowane bez obaw o mandat i tym samym  z doświadczenia praktycznego POLECAM 👍

 

markoni  decyzja należy oczywiście jedynie do Ciebie 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam ,nowe świecą lepiej bardziej białe światło i dalej widać oryginały były już tzw wypalone jak było mokro no i przejrzystość  to jazda nieciekawa raz na dwa lata można wymienić.Tanie żarówki są też dobre  nie chodzi o koszt ale o bezpieczeństwo jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności