Skocz do zawartości

Pakiety OnStar + Internet


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Choć moja przygoda z Mokką zaczeła się stosunkowo niedawno to zacząłem zastanawiać się nad sensownością funkcji Onstar oraz Internetu. Przedłużenie pakietów po roku to zapewne wydatek rzędu 300-500zł. Przyznam, że internet odpaliłem może 2 razy by sprawdzić pocztę i zerknąć na tablecie na mapę , a Onstar w połączeniu ze starymi mapami na niewiele się przyda. Ostatnio wyznaczyli mi trasę do sklepu. Po przejechaniu dotarłem do końca i..... nie był to sklep. Był to koniec ślepej drogi która została zamknięta jakieś 7 lat temu.

Proponuję byście podzielili się swoimi informacjami kiedy przydał się wam OnStar. ( Nie mam tu na myśli funkcji SOS która jest aktywna dożywotnio ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem zadowolony.Trasę zawsze mi dokładnie wyznaczą,diagnostykę na żądanie jak coś puka stuka zrobią.Nawet jak byłem w innym mieście pani powiedziała jak dojść w konkretne miejsce.Koszt po roku darmówki 365 zł na rok. Druga sprawa SOS.dla mnie to chyba najistotniejsza sprawa ,jestem po zawale i różnie to może być, a koszt 365 zł no nie wiem ale tyle pierdół kupiłem do Moni za dużą kasę to i na onstar będzie.Moim zdaniem fajna sprawa pod warunkiem że się z niego korzysta nie mówię o SOS oby tego nigdy nie musiało się użyć.No i baba wie gdzie jestem bo sobie lokalizacje na necie sprawdzi gdzie się szlajam autkiem.Ja jestem za .

ps.nawet nie wiedziałem że net już jest  w onstarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOS jest dożywotnio za darmo, nawet jak nie przedłużysz pakietu.

Hmm....te same dane diagnostyczne w zasadzie odczytasz sam instalując appkę "myOpel" lub przez przeglądarkę na PC. Pytanie tylko czy będzie działać po wygaśnięciu okresu darmowego.

Co do internetu to dużym plusem jest to, że będąc gdziekolwiek za granicą możnaby dzwonić za darmo np. przez vibera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole 365 zapłacić za wszystko w onstarze  i mieć aktualne wyznaczenie trasy przez cały rok jak 700 czy tam ile za aktualizacje navi.której i tak nie ma,ale to już jak kto chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

Ale kolega wyżej pisał, ze Pani tak ku wyznaczyła trasę w nawigacji, ze i tak nie trafił. I mapy były złe i źle była wyznaczona mapa przez onstar to dajcie spokój po co to komu. Trasę mozna wyznaczyć sobie samemu. Jeśli mapa jest aktualna to wystarczy zaznaczyć punkt na mapie po co za mnie ma to ktoś robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega wyżej pisał, ze Pani tak ku wyznaczyła trasę w nawigacji, ze i tak nie trafił. I mapy były złe i źle była wyznaczona mapa przez onstar to dajcie spokój po co to komu. Trasę mozna wyznaczyć sobie samemu. Jeśli mapa jest aktualna to wystarczy zaznaczyć punkt na mapie po co za mnie ma to ktoś robić

Jakoś cholera mnie nigdy źle nie wyznaczyli.To że kolega pisze że mu żle wyznaczyli to widzisz ale jak pisze że mi i tych których znam co mają mokke z onstarem wszystko wyznaczają dobrze  i nawet pokazują gdzie iść to już nie.A może ktoś nie umie korzystać z nawigacji i jak każe w lewo to od razu w lewo a nie patrzy na nawigacje jaka by ona nie była.że w następną lewo.Niech sobie  każdy robi jak chce ,ja mam i uważam że warto mieć.Jak ktoś nie ma albo uważa że to bez sensu to niech nie kupuje i nie przedłuża.Każdy sam sobie decyduje.Gdym nie korzystał i nie widział korzyści ,to na cholerę bym przedłużał ,to chyba logiczne.I żeby nie było nic tu nie reklamuje ani nie jestem agentem od sprzedaży onstara bo już byłem tu na forum o to oskarżany.

 

ps.i dlaczego piszecie że onstar ma stare mapy.onstar wyznacza trasę na podstawie mapy z danego dnia.Rozmawiałem z kilkoma konsultantami w tej sprawie i nawet jak wyznaczała trasę to mówi--dzisiaj pan tędy nie pojedzie bo są roboty drogowe--to co wy gadacie że onstar ma jakieś stare mapy?zadzwonić do konsultantki i się mówi --chce aktualną trasę (mapę) na dzisiaj --Koniec kropka.

To jest tak nie przekonanego nie przekonasz dopóki sam nie zobaczy plusów tego wszystkiego

 

ps2.I jeszcze jedno ,mapy z onstara trzeba umiejętnie wrzucić na swoja nawigacje trzeba dokładnie słuchać co babka mówi i dokładnie (jest to bardzo proste po drugim trzecim razie) zrobić co mówi.Ja tez za pierwszym razem myślałem że wrzuciła i jest już na navi a była stara z opla.trzeba to zrobić co mówi i wtedy jest ich mapa

 

ps3.Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką Onstara i co NA DZIEŃ OBECNY NIE MA INTERNETU W ONSTARZE POLSKA.WIĘC SKĄD KOLEGA MA Internet W ONSTARZE JAK ONSTAR GO JESZCE NIE AKTYWOWAŁ.Ludzie ja też nie raz tu pisze pierdoły ale jak ktoś pisze że coś ma to niech sprawdzi i potem pisze.

proszę sobie zadzwonić do onstara i sami sobie sprawdźcie

darmowy nr tel. do onstara 800707033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

To dobrze, ze kupujesz. Dla kogoś ta usługa została stworzona. Ja natomiast wyrażam swoją opinie, o która zostałem poproszony. Sam bym nie wykupił tak jak ktoś np nie kupuje czujników w kołach a ja kupuje bo już raz mi sie przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, ze kupujesz. Dla kogoś ta usługa została stworzona. Ja natomiast wyrażam swoją opinie, o która zostałem poproszony. Sam bym nie wykupił tak jak ktoś np nie kupuje czujników w kołach a ja kupuje bo już raz mi sie przydały

nawet jak mam problem z tą całą kalibracją to bez dwóch zdań czujniki MUSZĄ być i tu się z tobą w 100% zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności