Skocz do zawartości

Pakiety OnStar + Internet


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

http://images76.fotosik.pl/590/79fdd44bba10291c.png

 

Auto kupiłem we Wrocławiu. Ale jak kolega "Adam 1" (choć trochę niegrzecznie) napisał - w polsce internet jeszcze nie działa.

 

Onstar nie dostarcza żadnych map do nawigaci. Nie piszcie głupot. Pani wrzuca tylko koordynaty punktu docelowego do waszej nawigacji , a nawigacja oblicza trasę do owegu puntu w oparciu o swoje mapy. Jeśli ktoś mieszka na zadupiu gdzie od 10 lat żadnych dróg nie zbudowali to powie że navi działa super.

U mnie wybudowali kilka lat temu obwodnicę i most. Na mapie ani śladu.

Moim zdaniem , jeśli za aktualizacje nawigacji trzeba wybulić z 500-600zł oraz co roku 300-400zł za Onstar to dobrze to nie wygląda. Ja jestem na "nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mieszka na zadupiu ,ja mieszkam w mieście to tak na marginesie.To po co w ogóle ją brałeś w opcji ,przecież nikt nie zmuszał.A resztę to pisałem wcześniej nie będę się powtarzał.Mapy tez są aktualne,aktualne dawają to że mostu nie widzi to nawigacja czy pani ci tak wyznaczyła,a to dwie różne sprawy, ale nie będę już o tym pisał bo wreszcie Arkos mnie zbanuje że non stop to samo pisze .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bojalekt

A Ja choć nie mam ON-STAR i mieć nie będę ... to uważam, że internet  to jest do telefonu/laptopa itd...

Mapy nawigacji - to dla urządzeń tego typu (przenośne czy tez w telefonie) - A już na pewno nie w On-STAR

A jeśli nawet się coś stanie na drodze, to przy wypadku (puk. puk. odpukać) śmiertelnym nie ma znaczenia, natomiast przy osobach rannych zawsze telefon na 112 czy też do "wujka Janka", załatwi sprawę o wiele szybciej.

 

Moim zdaniem kolejny medialny "szał", na zasadzie, coś się wydarzyło, nic nie rób, za Ciebie zrobią ... etc ...

 

Wypadki/stłuczki były i będą - debilizm/brak rozsądku kierowców - temat nieskończony

 

Pomyłki w trasach i zapytania o dojazdy lokalnych mieszkańców też były  i będą - bez nawigacji kiedyś ludzie jeździli i trafiali

 

Czy jest w ogóle sens wykupywać takie "bajery" ??

 

Chyba gdzieś tutaj zanika przyjemność jazdy - kosztem "palcowania po panelach szukając drogi"

 

Jak również licząc na cud po przekroczeniach "praw fizyki" - jadąc za szybko itd ...

 

To tak Sobie popisałem, Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://images76.fotosik.pl/590/79fdd44bba10291c.png

 

Auto kupiłem we Wrocławiu. Ale jak kolega "Adam 1" (choć trochę niegrzecznie) napisał - w polsce internet jeszcze nie działa.

 

Onstar nie dostarcza żadnych map do nawigaci. Nie piszcie głupot. Pani wrzuca tylko koordynaty punktu docelowego do waszej nawigacji , a nawigacja oblicza trasę do owegu puntu w oparciu o swoje mapy. Jeśli ktoś mieszka na zadupiu gdzie od 10 lat żadnych dróg nie zbudowali to powie że navi działa super.

U mnie wybudowali kilka lat temu obwodnicę i most. Na mapie ani śladu.

Moim zdaniem , jeśli za aktualizacje nawigacji trzeba wybulić z 500-600zł oraz co roku 300-400zł za Onstar to dobrze to nie wygląda. Ja jestem na "nie"

Witam, u mnie tez nowa obwodnica i rondo i ciekawa sprawa. Pierwszy raz jadac wklepałem dane do navi i jechałem wg wskazówek. W miejscu ronda /czynnego od ponad roku/ grzeczny komunikat o czasowym utrudnieniu w ruchu. Na wyświetlaczu prosta droga hehe. No nic, myślę nieaktualne mapy /Mokka z XII 2016r/. Moje zdziwienie wielkie było wówczas ,kiedy ponownie musiałem jechac poza miasto i z menu navi wybrałem ostatnią trasę. I nic . Ładny rysunek ronda na wyświetlaczu, głosik mówiący gdzie zjechac itp. /Ta sama trasa sprzed dwóch tygodni/ Czyżby navi się sama uczyła? Albo jakieś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności