Skocz do zawartości

MOKKA X by focusik09


Rekomendowane odpowiedzi

 Przymierzam się do zakupu drugiej mokki właśnie takiej jak ty ELITE z pełnym wyposażeniem .Mógłbyś podać ile zapłaciłeś i w jakim salonie jaki upust?Nadmienię że ja będę brał z lpg to 6000 tys drożej ale ile ty dałeś ?A może na priv jak tu nie chcesz.

poszło na  PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Widzę że masz założone progi boczne... znalazłem identyczne za 749 zł. Na stronie sklepu pisze że do Mokki. Ale widzę że podpasowały Ci do X-a.

Napisz parę słów w temacie - czy pasowały bez problemów, czy sam zakładałeś? Zdaje mi się że kolidują z chlapaczami. A z przodu mam założone. Gdyby to nie był problem to może parę fotek byś zapodał. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to te same z tego sklepu :)

No w paru słowach to tak: stopnie nawet dosyć dobrze spasowane, nie dochodzą idealnie do plastików którymi jest zabudowany próg ale nie ma tragedii wg mnie (a lubię dokładność, chyba też jestem skrzywiony :D) w niektórych miejscach widać około 0,5 mm szparki.  Zdaję sobie sprawę że jakościowo na pewno nie jest to tak idealne jak oryginał, ale wygląda solidnie jak na chińską produkcję. Plastiki twarde i myślę że sporo mogą wytrzymać. Górna część jest z aluminium założona na stalowy profil. Chlapacze musiałem zdjąć bo kolidowały ze stopniami, a nie potrafiłem znaleźć sposobu aby je dociąć. Z tego co zauważyłem to właśnie ten plastik z przodu stopni przejął dużą rolę chlapaczy, po przyłożeniu chlapacza widzę że jest tylko 2 cm niżej niż założony stopień, ale wciąż zostaje trochę miejsca gdzie brud leci na boczną karoserię  post-399-0-48600600-1510159592_thumb.png

Tak, zakładałem sam, zestawy montażowe pasują do fabrycznych otworów, i na ścisk rantu progu podobnie jak na tym zdjęciu post-399-0-27110500-1510160104_thumb.jpg

Stawałem na nich (85 kg) i wytrzymały :) więc nie taki chińczyk zły jak go opisują :D

Wiem że oryginały są ładniejsze, na pewno więcej wytrzymają niż te, lecz nie stać mnie już było wydać 1700 zł, ponieważ zakupiłem koła na zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności