Skocz do zawartości

Aktualizacja map w Navi 950


hubivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poniżej odp. z salonu Opla dot. aktualizacji map w mojej  navi 950, mokka 2016;

"Witam,

Aktualizacja mapy do pańskiego modelu kosztuje 425 zł brutto.

Jest to aktualizacja na 2018r.

Czas realizacji zamówienia ok.7-10 dni.

W celu złożenia zamówienia zapraszam do odwiedzenia nas w naszym salonie wraz z nr. nadwozia pojazdu."

 

Co sądzicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.07.2019 o 22:05, hubivan napisał:

Witajcie, poniżej odp. z salonu Opla dot. aktualizacji map w mojej  navi 950, mokka 2016;

"Witam,

Aktualizacja mapy do pańskiego modelu kosztuje 425 zł brutto.

Jest to aktualizacja na 2018r.

Czas realizacji zamówienia ok.7-10 dni.

W celu złożenia zamówienia zapraszam do odwiedzenia nas w naszym salonie wraz z nr. nadwozia pojazdu."

 

Co sądzicie ?

 

W dniu dzisiejszym zostałem poinformowany przez serwis Opla , że prawdopodobnie we wrześniu będzie kolejna aktualizacja map, dlatego warto poczekać. Jeżeli ktoś ma więcej informacji to zachęcam do podzielenia się wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Koledzy,

czy macie może jakieś aktualne informacje nt. aktualizacji 2019? Wrzesień już prawie w połowie a nowej aktualizacji nie widać. Przeczytałem post Kolegi Holios z forum insigni, że nowej aktualizacji  w ogóle nie będzie:  https://www.insignia-club.pl/viewtopic.php?t=220&start=3920

Nie wiem, co o tym myśleć. Czy kupować aktualizację 2018. W samochodzie mam fabryczne mapy z 2014 r., więc chciałbym je odświeżyć i nie wiem czy czekać.

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zapewne kolejne skutki kupienia Opla przez PSA. W tzw. Centrali musiał zapanować bałagan. Nie ukazują się aktualizacje map. OnStar działa do końca przyszłego roku a potem "nie wiadomo" itp. O ukazywaniu się nowych aplikacji w sklepie już dawno nie ma mowy. Nawet tych, które tam są (Glympse i Weather), nie da się już ściągać w Europie.

Apropos aktualizacji map. To w ogóle powinno inaczej wyglądać. Roczna subskrypcja za kwotę X. W tym nie mniej niż 4 aktualizacje. Bo np. jeszcze we wrześniu otwarty zostanie 6 km odcinek drogi ekspresowej do Zakopanego. Już dzisiaj nowa mapa powinna być dostępna u dealerów. No chyba, że PSA ma klientów Opla głęboko w czterech literach.

Ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności