Skocz do zawartości

Brzęczenie w drzwiach


Gość majpitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam@

Niewielka dolegliwość, ale upierdliwa. W prawych przednich drzwiach (chyba okolica klamki) od jakiegoś czasu występuje nieregularnie brzęczenie (jakby uderzanie cienkiego kabelka o element plastikowy). Zdarza się głównie w czasie jazdy po gładkich, lekko porowatych drogach. Pomaga na chwilę niewielkie opuszczenie i podniesienie szyby, ale nie zawsze. Nie chcę zawracać głowy w serwisie, ale może ktoś miał podobnie i wyhaczył, o co chodzi?

Pozdrawiam@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie(Meriva) skrzypial fotel(zakrety,ronda), w aso popsikal czyms( nic nie pomoglo),potem sam psikalem wd40 i silikonem w spreju efekt na kilka dni- dalej skrzypi i trzeszczy:-/.Tak jak Aro pisze trzeba by rozebrac drzwi aby wyeliminowac grzechotanie, tylko czy sie uda? Wg mnie porusza Ci tworzywa i klamka badz cos innego moze skrzypiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majpitek-z moich obserwacji, szaremu kowalskiemu zalezy aby bylo ok,( place,placilem to wymagam). Tyle,ze doradca czy serwisant nie ma na nas czasu,szybko i nastepny w kolejce. Szkoda,ze Arkos juz nie robi w oplu bo sadze,ze nie jeden z nas zawital by u niego na stacji. Wstydu niema zadzwon do aso, umow sie, przedstaw sprawe,tel komorkowe mamy no limit dzwon i pisz(nawet @) do centrali w wawie( trzeba miec chwile czasu niestety). NASZE PROBLEMY TO ICH PROBLEM. Cisnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja taka rada, że jak coś zgłaszacie to miejcie to na piśmie, czyli np. mailem lub przez myopel.com - zawsze ślad zostanie i aso się nie wyprze (bo jak wiemy nie wszystkie są tip top), że coś nie było zgłaszana/reklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Na razie się uspokoiło i dlatego nie było mi spieszno do serwisu. Sami wiecie, że jak się chce coś zademonstrować, to na złość własnie się uspokaja (na ogół, oczywiście). Bedę czujnie nasłuchiwał.

Pozdrawiam@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majpitek

Pojawiło się znowu.... i upierdliwie brzęczy. No to serwis w wolnej chwili. Wkurzające, bo to auto nie kosztuje 2 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie czy jezeli zgłaszam do serwisu usterke KOLEJNY raz naprawiaja KOLEJNY raz a usterka jest to co poczac.Powiedziano mi ze nie moga dac mi dokumentow potwierdzajacych naprawy bo sa one wewnetrzne a wszystko jest w systemie>No nie poweim co mnie trafi nie dyskutowalam z nimi maz pojdzie:P

Dokładnie to nie kosztuje mało.Jakbym chciała zeby mi brzeczało szumialo itd.to bym sobie składaka kupila i nie narzekała a tak new car a tu takie jazdy.

Jestem rozgoryczona......i w....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności