Skocz do zawartości

Akcja serwisowa Mokki ?


Gość Jaqob

Rekomendowane odpowiedzi

Część wyczytałem na forum w akcjach serwisowych że była taka akcja odnośnie nieszczelnego kompresora klimy i że wymieniali na nowy ? Nie wiem czy ktoś to robił czy nie ale u mnie widzę właśnie ze z kompresora wycieka zielony fluorescencyjny olej czyli niedługo padnie ten kompresor. Zastanawia mnie czy mogę jeszcze z tym pojechać do Opla w ramach tej akcji serwisowej ? Noooo i kwestia taka że auto jest z Kanady i nazywa się Buick ? A nie Opel myślicie że mi to zrobią ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArKos napisał:

Przeczytaj co pisze na szyldzie ASO a potem jeszcze raz zadaj sobie to pytanie...

Tak więc piszę "Serwis 7-23" czyli że sugerujesz mam się tam po prostu udać w tych godzinach ? 😛 A tak na serio to w końcu Opel i Buick to GM a teraz w sumie PSA więc za akcję serwisowe odpowiada GM a nie marka...swojego Chevroleta też serwisuje w Opolu mimo że nie ma już na szydzie napisu Chevrolet. Wszystkie akcje serwisowe też tam robiłem Chevroleta już nawet po tym jak Chevrolet się wycofał z rynku w Europie. Więc ta twoja sugestia wcale nie jest taka pewna i jednoznaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to śmigaj.

Pracowałem w ASO Kanclerz. Miał autoryzację Opel i Chevrolet. Na szyldzie wisiało Opel i Chevrolet. 

Pracowałem w ASO Wawrosz. Salon miał autoryzację Opel. Inne salony Wawrosza miały Chevroleta, ale mój nie. Na szyldzie wisiało Opel. Chevrolety odjeżdżały z kwitkiem.

Próbuj, widzę jesteś dość mądry w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację w tym temacie że mnie odeślą z kwitkiem ale próba nie strzelba ☺️ tylko orientujesz się odnośnie może tej akcji naprawczej kompresora od kiedy do kiedy trwała czy to i tak nawet jakby miał Opla czy nie jest już po ptakach ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania ta będzie do wygaśnięcia gwarancji bo to nie jest kampania bezpieczeństwa.

Numery nadwozia aut potencjalnie objętych problemem: od ...DB000001 do ...FB999999

I mowa jest o Oplu Mokka a nie Buicku czy Chevrolecie. One mają swoje biuletyny techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArKos napisał:

Kampania ta będzie do wygaśnięcia gwarancji bo to nie jest kampania bezpieczeństwa.

 

 

I mowa jest o Oplu Mokka a nie Buicku czy Chevrolecie. One mają swoje biuletyny techniczne.

No masz rację bo to nie dotyczy bezpieczenstwa. Czyli tak czy siak to po ptakach już. 😭 Ale dzięki za pomoc.

 

Widzę że jesteś obcykany w tych Mokkach, miałeś może doczynienia z taką u której właśnie kompresor przeciekał ? Ciekaw jestem tylko czy czymś grozi to że będę jeździł z takim nieszczelnym i jak długo może on podziałać bo w sumie jak się całkowicie już rozszczelni to klima po prostu się nie załączy ? Mam rację ? Tylko że wtedy już cały czynnik ucieknie ? Ale może jak by ta klima działał mimo tego rozszczelnienia to jeszcze bym na tym pojeździł zamiast od razu wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaqob napisał:

No masz rację bo to nie dotyczy bezpieczenstwa. Czyli tak czy siak to po ptakach już. 😭 Ale dzięki za pomoc.

 

Widzę że jesteś obcykany w tych Mokkach, miałeś może doczynienia z taką u której właśnie kompresor przeciekał ? Ciekaw jestem tylko czy czymś grozi to że będę jeździł z takim nieszczelnym i jak długo może on podziałać bo w sumie jak się całkowicie już rozszczelni to klima po prostu się nie załączy ? Mam rację ? Tylko że wtedy już cały czynnik ucieknie ? Ale może jak by ta klima działał mimo tego rozszczelnienia to jeszcze bym na tym pojeździł zamiast od razu wymieniać ?

Jeździj śmiało, a co tam ! Generalnie jak Ci auto odpala to jest git.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TomekGd napisał:

Jeździj śmiało, a co tam ! Generalnie jak Ci auto odpala to jest git.🤣

 

A to czemu Tobie nie odpala ? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności