Skocz do zawartości

Czy warto kupić używaną Mokkę 1.4 turbo


Gość Maciejos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciejos

Witam. 

Zastanawiam się nad kupnem mokki rocznik 2014 - 2016 z silnikiem 1.4 turbo i skrzynią automatyczną. Użytkuję samochód głównie w mieście, 3-4 razy do roku trasa. Stąd moje pytanie o wasze wrażenia, czy do miasta jest to dobry wybór, czy przyjemnie się prowadzi ? Czy nie trzęsie zbytnio na dziurawych drogach i czy da się pokonywać wyższe krawężniki ? Z drugiej strony czy skrzynia w automacie nie bedzię zamulać przy wyprzedzaniu w trasie ?  I czy miejsca jest wystarczająco dla 4 osób z bagażami ?  Da się mokką pojechać w góry bez obaw ? 

Nie zależy mi na nie wiadomo jakich osiągach ale na płynnej i przyjemnej jeździe oraz względnej bezawaryjności. 

Proszę Was o poradę bo obecny samochód nie spełnia moich wymagań i szukam czegoś fajnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajne, po mieście zbytnio nie trzęsie chyba że są wybite amory Co do skrzyni to mam manualną , na cztery osoby  wystarczy spokojnie miejsca, kłopot z bagażem zbyt mały bagażnik, rozwiązaniem kłopotu dokupić belki i box na dach i spoko  w górach też byłem i bez problemu można wyjechać chyba że jest ślisko.,nie mam napędu 4x4 często jestem w sądeckim inie zauważyłem staczania się w dół czy na boki zależy jaki model kupisz .Najlepiej udaj się do kogoś kto ma Mokkę i dopytaj o szczegóły na naszym forum dużo pisze na temat tych aut.Jak masz hebla to poczujesz czym jest ten samochód

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad mokką dla żony z 2014-15 roku z fabrycznym gazem i silnikiem 1.4t. Czy przebieg 150-180 tys km na gazie oznacza już dla tego silnika kłopoty czy z racji tego, że fabrycznie był przystosowany to na spokojnie podchodzić?? Może ktoś się wypowie kto jeździ taki autem na lpg. Tak wiem, wszystko zależy od wielu czynników, serwis instalacji, wymiana olejów itp.. Bardziej chodzi mi ogólnie o ten silnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności