Skocz do zawartości

kompletny układ dolotowy


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,nie daje mi to spokoju o paru dni .Opisywałem wcześniej z problemem jakim był ponoć czujnik par zwany evapem .Błąd pokazał na diagnozie mdi  PO171udałem się do warsztatu nie aso i stwierdzono że trzeba wymienić cały komplet kolektora ssącego. Evap był sprawny ale będę miał nowy Nie znam  się na tym ale przeglądając allegro to jest w nim evap, listwa wtryskowa,wtryski, przepustnica może coś jeszcze w tym plastyku. dowiedziałem się  w warsztacie że to jest część kompletna i trzeba z Niemiec sprowadzić.Z względu na stan zdrowia zgodziłem się na wymianę koszt z wymianą 4,700 złotych. Słynna odma nie była ruszana widać na niej pył Co mam do ukrycia jak zapytałem co zrobić z starym  brak odpowiedzi a przecież jest tam dobry evap, wtryski,przepustnica, itd Obok mojego garażu jest kolega który  jest lakiernikiem i ogólnie też naprawia popukał się w głowę mówiąc że jestem naiwny części mogę sprzedać nie wiem jakie ale nie chcę kogoś naciągnąć  jak na razie kontrolka nie świec iAuto opel mokka1'4 turbo 83400km przejechane od 2017r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale o co chodzi konkretnie?

O to, czy sprzedać, o to, czy regenerować? Bo nie do końca rozumiem.
A kolektor w oryginale występuje właśnie jako kompletny zestaw. Numer części 55581015.

https://www.proxyparts.pl/magazyn-czesci/czesc/numer-czesci/55581015/czesc/kolektor-dolotowy/id-czesci/17067830/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witam raczej to chcę sprzedać tylko nie wiem co w starym nawaliło,wierz mi nie dowiedziałem się a tak to jak sprzedać to muszę wiedzieć żeby kogoś nie okantować Arku po co mam zregenerować na rezerwę chyba.

2 godziny temu, ArKos napisał:

Dobrze, ale o co chodzi konkretnie?

O to, czy sprzedać, o to, czy regenerować? Bo nie do końca rozumiem.
A kolektor w oryginale występuje właśnie jako kompletny zestaw. Numer części 55581015.

https://www.proxyparts.pl/magazyn-czesci/czesc/numer-czesci/55581015/czesc/kolektor-dolotowy/id-czesci/17067830/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności