Skocz do zawartości
Danny.xl

Dodatkowe gniazdo 220 V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie czy możliwe jest dodanie gniazda 220v i usb ,w tylnej czesci tunelu gdyż w mojej wersji tego nie ma.

Opel mokka enjoy 1.4 T . Interesowało by mnie zamontowanie tego pakietu czy to jest mozliwe technicznie i jak wyglądało by to cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenę poznasz w ASO. Na pewno będzie potrzebna przetwornica i gniazdo 230V w tunel.

Technicznie uważam, że żadnego problemu nie będzie.

USB z tyłu przy gniazdku nie ma. Poza tym radio musi je obsługiwać - CD400 nie obsługuje, chyba, że zmienili coś w nowym roku modelowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz mam radio Cd 450 i obsługuje usb ale nie pamietam czy orginalnie jest z gniazdem 220 jest gniazdo usb. ale bardziej zalezy mi na gniezdzie 220 v. Zadzwonie do serwisu i spytam o cene bo auto było kupione z placu i nie do końca wyposazenie jest takie jak chcieliśmy ale za to cena była ok .Jak to mowią coś za coś...Za to obsługa w salonie w ZIelonej Górze super.....Polecamy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta mega demolka zajmuje ok. 10 minut. Montując blokady skrzyń biegów rozbierałem tunel - nie taki wilk straszny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Panowie wyslę zapytanie ile taka akcja by kosztowała i dam znać ...a przetwornica gdzie jest umieszczona ? też w tunelu srodkowym?Czy jest jakieś inne miejsce? Może ktoś wie?

Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Buzka23

Nie sadze żeby to kosztowało 200 - 300 zł a już w ASO to zupełnie nie sadze. Jak zapytałem ile kosztują podgrzewane fotele montowane dodatkowo to sobie wycenili na 5000 zł jeśli sie w ogóle da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z TIS do montażu blokady skrzyni biegów demontuje się tunel. Całość czynności wraz z montażem blokady oszacowano w TIS o ile dobrze pamiętam na 2,5 rbh, a tak naprawdę 3/4 czasu zajmuje sam montaż i regulacja blokady skrzyni.

Zakładając, że 3/4 to 1,7-1,8 rbh, na sam demontaż i montaż tunelu pozostaje 0,7-0,8 rbh czyli jakieś 50 minut. Stan faktyczny: demontaż 10-15 minut, montaż 15-20 minut. Do tego podłączenie przetwornicy i wciśnięcie gniazdka w zaślepkę.

Wychodzi mi do 300zł, nieco ponad godzinę - 1 rbh to 256,50 brutto. Chyba, że w TIS to jakoś dziwnie policzyli, bo takie przypadki też są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w temacie dodatkowego gniazdka, ale na 12 V i w bagażniku. Mokka X, czy jest możliwość zamontowania i ew. gdzie się wpiąć w instalację. A może takowa instalacja  jest ukryta gdzieś w nadkolach np?.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nic schowanego. Można się podłączyć do skrzynki elektrycznej pod lewym boczkiem bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi