Skocz do zawartości

Buick Encore GX 2022 - identyfikacja kabla w wiązce zderzaka przedniego.


Grosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam problem z identyfikacją jednego przyłącza / kabelka w oryginalnej wiązce zderzaka przedniego w Buicku Encore GX z 2022. Kabelek 2-żyłowy ma ok.60 cm długości i 3 plastiki montażowe do osadzenia w otworach. Jego wtyczka pasuje 1:1 do czujnika zderzeniowego nr 13514198 i tak jakby długością chciałby być ów czujnik zamontowany pod belką wózka przedniego. Ja jednak mam już dwa przednie czujniki zderzeniowe zamontowane pod górną belką (pomiędzy reflektorami). Co więcej, w belce dolnej (tej pomiędzy kielichami) ani w belce wózka nie ma dedykowanych otworów montażowych pod czujnik zderzeniowy. Auto przyjechało do mnie ze zdemontowanym zderzakiem stąd nie wiem gdzie ów kabelek był podłączony. Z innej mańki, cała wiązka zderzaka przedniego obsługuje wszystkie światła także wątpię żeby w niej umieścili rownież kabel od jakiegoś dodatkowego czujnika zderzeniowego (ten model powinien mieć tylko 6 czujników zderzeniowych i własnie tyle ma). Mam jeszcze jedno podejrzenie, że może to jest do kamery przedniej. Oryginalny grill był mocno uszkodzony i brakowało mu całego środka także nie mam pojęcia czy była tam kamera. Auto na pewno nie posiada systemu obserwacji 360°. Ma kamerę ale tylną i brak mu przełącznika wyboru kamer (przód - tył) także ta teoria też mi średnio pasuje. Pytam Was tu na forum Mokki bo Encore Gx w teorii jest podobny do Mokki X (w teorii bo w praktyce już przekonałem się, że nie jest). Towarzysze, pomożecie?!IMG_20240105_145004.jpg.f4841462079bf5f31dfd22a05e82b438.jpgIMG_20240105_141843.thumb.jpg.bb0922d3a9767c5ff3017cb360fbac7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności