Skocz do zawartości

Kampania naprawcza


Gość Adam 1

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dostałem smsa,że mam się zgłosić w celu usunięcia usterki w ramach kampanii naprawczej.ALE wszedłem na ON STAR i MY OPEL a tam pisze - "Twój Opel nie jest objęty bezpłatną kampanią naprawczą.Życzymy wielu spokojnych kilometrów za kierownicą Twojego Opla."

Zwątpiłem czy smsy tego typu dostają wszyscy,a potem jest weryfikacja kto ma przyjechać na tą kontrolę.Co o tym sądzicie? Czy tez dostaliście taki sms? Nadmieniam,że już napisałem maila do dilera,ale dziś niedziela to może nie odpisać.e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na myopel piszą tylko o tych zagrażającym bezpieczeństwu. Jak na myopel nie ma to nic nie znaczy. Skoro dostałeś SMS to znaczy, ze Twój samochód jest objęty taka kampania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ASO.I tak kampania naprawcza-bezpieczeństwa rusza za ok dwa tygodnie-słowa dilera i kierownika serwisu- a że mój onstar wykrył coś w ABS-sie (gdzieś się woda dostała ale wszystko naprawili uszczelnili) to mnie wcześniej wezwali.Z info od kierownika serwisu za dwa tygodnie rusza powiadomienie użytkowników w ramach tej kampanii.W myopel będzie za dwa tygodnie smsy wcześniej TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM.

Autko mi do góry nogami przewrócili aż już mieli mnie dość .A CO.cykanie ,czujniki,koła bo coś jakby mi ściągało ja swoje oni mi tłumaczyli że tak ma być(cykanie) albo poprawiali.No ale jest -nie chwale żeby nie zapeszyć-wszystko ok.Czekajcie na powiadomienia odnośnie kampanii 16-C-047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Właśnie wróciłem z ASO.I tak kampania naprawcza-bezpieczeństwa rusza za ok dwa tygodnie-słowa dilera i kierownika serwisu- a że mój onstar wykrył coś w ABS-sie (gdzieś się woda dostała ale wszystko naprawili uszczelnili) to mnie wcześniej wezwali.Z info od kierownika serwisu za dwa tygodnie rusza powiadomienie użytkowników w ramach tej kampanii.W myopel będzie za dwa tygodnie smsy wcześniej TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM.

Autko mi do góry nogami przewrócili aż już mieli mnie dość .A CO.cykanie ,czujniki,koła bo coś jakby mi ściągało ja swoje oni mi tłumaczyli że tak ma być(cykanie) albo poprawiali.No ale jest -nie chwale żeby nie zapeszyć-wszystko ok.Czekajcie na powiadomienia odnośnie kampanii 16-C-047

Każdego będzie dotyczyć ta kampania od ABS-u itp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności