Skocz do zawartości

Opel już nie będzie Oplem?


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buzka23

Ja to wszystko rozumiem. Nie mam komfortu że mogę zmienić auto co 5 lat ale tak chciałbym żeby było. Inwestuje w przedłużona gwarancję na 5 lat. Kupię auto typu talisman przez 5 lat zrobię 80 000 km i mi się będzie psuło? Miałem VW Polo 8 letniego niby Niemiec w w ciągu roku włożyłem w niego 5 000 zł oddałem auto tacie który włożył jeszcze 4 000. Tam się faktycznie wszystko psuło. A niby Niemiec.

P.S. Brat od nowości ma toyota Avensis która ma już 10 lat i tylko części eksploatacyjne wymienia. Ma też Craftera 8 letniego i w nim wszystko notorycznie się psuje, skrzynia, turbina, rdza go zjadła był cały od nowa malowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi na słowo, że ta inwestycja w Polo to pryszcz. Zarówno kwotowo jak i ilościowo :D

We francuzach psują się rzeczy, które mają być na całe życie auta... A i elektrycznie są "genialne". Ale masz chęć - spróbuj :) Za kilka lat skonfrontujemy nasze poglądy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buzka23

Mamy traffica w firmie 600 000 km i auto jeździ mamy też kangura też ma swoje nalatane też jakoś jeździ. Najbardziej to mi się śni po nocach Volvo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy traffica w firmie 600 000 km i auto jeździ 

210.000 przebiegu.

https://www.facebook.com/opel.mokka.31/posts/1765988460388605

https://www.facebook.com/opel.mokka.31/posts/1767950393525745

16 roboczogodzin, kabelek za kabelkiem, w końcu zrobione. Bez jaj, że każdy problem elektryczny trzeba w ten sposób rozwiązywać... Dziękuję, postoję, życzę jedynie zadowolenia z eksploatacji :)

Mam światopogląd wobec francuzów i niestety go nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, śledzę też te wydarzenia... w najbliższym czasie nic się nie zmieni, ale co będzie np. po dwóch-czterech latach jak obecne modele będzie czekała "renowacja", to podejrzewam, że będzie to już PSA.

Jestem też ciekawy bardzo Grandlanda, bo 3008 podoba mi się (choć z tyłu oczekiwałbym więcej miejsca po takiej wielkości aucie). Ma dwie wady: brak 4x4 oraz beznadziejna kamera "panoramiczna". To w zasadzie kamera cofania, a nie żadne 360`.

 

edit: co do tej współpracy: nowy Crossland (który ma wiele wspólnego z 2008) to jakiś strzał w stopę... przecież wymiarami to prawie Mokka! Nie wiem, po co Oplowi prawie identyczne auta w tym samym segmencie...

 

edit: no to mamy nowego grandland`a - wygląd całkiem fajny (trochę za dużo plastiku z tyłu auta u dołu), natomiast jak będzie wyceniony tak jak jego protoplasta, czyli 3008 - to mu sukcesu nie wróżę... silniki już od PSA 1.2 (3-cylindówka, podobno udana) i 1.6 oba turbobenzyniaki plus dwa diesle (albo 3). Nie rozumiem, dlaczego nie przewidują napędu 4x4 (przecież takie sprzęgło, to nie wydatek, a do tego zarabiają na tym) tak jak w peugeocie nie ma. Mówi się, że takowy napęd będzie dostępny wraz z wypuszczeniem wersji hybrydowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności