Skocz do zawartości

NAVI 900 IntelliLink 8''


focusik09

Rekomendowane odpowiedzi

AA jak najbardziej u mnie działa, mapy sprawdzę na majówce jak pojadę w Polskę - oczywiście działa zarówno w Intellinku z mapami oryginalnymi jak i bez.

Mam tylko zastrzeżenia co do ilości aplikacji, nic tam ciekawego tak naprawdę nie ma.

Na Astra5Klub.pl w dziale Car Audio, Elektronika i CB jest tam opisane wszystko o AA, wraz z listą kompatybilnych telefonów. 

Car Audio, Elektronika i CB - chyba największe forum o Oplu i temat dosyć dobrze opisany wraz z linkami do porania aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, czy komuś udało się skonfigurować iphone'a tak aby można było z poziomu Navi 900 IntelliLink wysyłać sms'y poprzez opcję "Odpowiedz" (odpowiadanie na wiadomość - str. 81 instrukcji)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale wówczas możesz wysłać SMS tylko z szablonu. Musisz w ustawieniach iphona w bluetooth kliknąć ustawienia i tam wybrać wszystkie możliwe opcje udostępniania. I działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale wówczas możesz wysłać SMS tylko z szablonu. Musisz w ustawieniach iphona w bluetooth kliknąć ustawienia i tam wybrać wszystkie możliwe opcje udostępniania. I działa.

Dzięki za odpowiedź, tak zrobiłem ale niestety nie trybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mokce jest chyba od zawsze navi950 i u mnie działało bez problemu

MokkaX - dzisiaj sprawdzałem na sgalaxy S6 i pięknie śmiga, od razu po połączeniu sczytał mi sms'y, z wysłaniem wiadomości z szablonu też nie było problemu. W przypadku iphone'a 5s "krzyczy", że telefon prawdopodobnie nie obsługuje tej funkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją miałem:

Nr. oprogramowania: 84096811

Mapy:                         84009389

 

Po aktualizacji:

Nr. oprogramowania: 84156714

Mapy:                         84131960

Cześć, czy próbowałeś podłączyć się do wifi i czy sklep Ci działa bo u mnie ciągle że "nie możemy przetworzyć twojego żądania" i druga sprawa to zawartość menu pojazd: brakuje niektórych opcji jak np. możliwości ponownej blokady drzwi jeśli nie zostały one otwarte.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak połączyłem się przez Wi-Fi ze sklepem, pobrałem aż dwie aplikacje, bo tyle mają nam do zaoferowania :D

Drugą sprawę muszę sprawdzić za jakiś czas bo teraz jestem na wyspie Brać, i Monia stoi sobie na parkingu kilkaset metrów dalej :)

 

W menu blokowania drzwi

post-399-0-96549600-1502704802_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, ostatnio przeglądając włoski club mokka / mokka x wpadło mi oko zdjęcie, na którym wskazówki drogowe z nawigacji wyświetlane były na centralnym wyświetlaczu pomiędzy zegarami. Czy wiecie coś w tym temacie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności