Skocz do zawartości

NAVI 900 IntelliLink 8''


focusik09

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji.

 

Po zakupie samochodu, zostałem poinformowany o konieczności zmiany oprogramowania. Zmieniono soft i wgrano nowe mapy (dla mnie navi od Opla jest zbędna, jak zresztą większość fabrycznych systemów nawigacyjnych montowanych w samochodach, ale skoro była już zamontowana to nie będę narzekał)

Fajna sprawa to możliwość podłączenia telefonu, i poprzez aplikację Android auto jeździć sobie na nawigacji od Google która jest bardzo dokładna

Wyświetlacz 8'' daje radę, gdyż jest dotykowy, co naprawdę ułatwia użytkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak kolega zainstalował Android Auto skoro nie ma go oficjalnie w sklepie Google? Jakiś link można prosić? Jeszcze jedno pytanie - jaki ma kolega telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

słusznie, nie ma apki AA w sklepie play i szybko nie będzie. Po prostu nie wyszedł na polski rynek. Znalazłem linki na innym forum opla, i umieściłem go na dysku, więc można go pobrać stąd, ta która u mnie działa:

na system 32 bit:https://drive.google.com/file/d/0B3KwN6Omemn1cnlrMV9vVXJQODA/view?usp=sharing

na system 64 bit:https://drive.google.com/open?id=0B3KwN6Omemn1TWp6T2ZzMVNxVmc

Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 2, z androidem 5.0.2. Tylko trzeba sobie sprawić jakiś naprawdę dobry kabelek do połączenia (najlepiej jakiś markowy) ponieważ na jakiś tam pierwszych z brzegu za parę groszy, które wziąłem nie połączył się.

 

ps

Tu jest domowa strona z aplikacją do pobrania

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy soft dla mokki i astry. Jednak nie wydali aktualizacji dla radia do starej mokki. Soft przystosowany do dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją miałem:

Nr. oprogramowania: 84096811

Mapy:                         84009389

 

Po aktualizacji:

Nr. oprogramowania: 84156714

Mapy:                         84131960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aktualizacje to kampania zwiększenia zadowolenia klienta obejmująca Mokkę X, Astrę K i Insignię. To są te same sprzęty - chodzi tam o aktualizację interfejsu HMI (człowiek-maszyna) bo podobno jakieś wadliwe oprogramowanie jest czy coś. Robię to na okrągło, praktycznie codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności