Skocz do zawartości

Uchwyt na telefon


Gość Geksus

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyszła paczka z chin z uchwytem z ładowarką Qi, oraz termometrem. Dodam zdjęcia jeśli komuś by przypadły do gustu.

Z uchwytu przez pierwszy dzień jestem zadowolony, jakość materiałów dobra, wszystko sztywne i stabilne, nawet ładnie ładuje telefon. Tylko mam pytanie do tych, co to nie boją się prądu.

Chodzi mi o podpięcie tych dwóch przedmiotów do skrzynki z bezpiecznikami, która znajduje się w kabinie. Nie chcę wpinać się w zapalniczkę, ponieważ jest tam już rejestrator i nawigacja i boję się że bezpiecznik może więcej nie wytrzymać, a chciałbym wpiąć pod jakiś mniej strategiczny bezpiecznik, ale taki co by to wszystko uciągnął. No i tu prośba do Was, który wybrać.

Jeszcze jedno, nie wiem czy to możliwe, aby instrukcja z bezpiecznikami nie pokrywała się z rzeczywistością, wczoraj wypiąłem bezpiecznik numer 22 zapalniczka - a ona nadal działała.

dodam zdjęcia ze specyfikacjami tych przedmiotów i złączką którą chciałbym się wpiąć pod bezpiecznik.

Parametry elektryczne termometru
1. Napięcie wejściowe 5 ~ 60V
2. Zakres woltomierza 5 ~ 60 V, zmierzone napięcie jest napięciem wejściowym.
3. Zakres pomiaru temperatury od -40 stopni Celsjusza do 120 stopni Celsjusza
4. Prąd roboczy wynosi około 30 mA

a na zdjęciach ładowarki.

post-272-0-46754500-1517395284_thumb.jpg

post-272-0-32689700-1517395372_thumb.jpg

post-272-0-34936300-1517395395_thumb.jpg

post-272-0-89626200-1517395419_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W poprzednim samochodzie stosowalem uchwyt magnetyczny (cos podobnego do tego). Plus to wygoda uzytkowania, minus to ze na wyboistej drodze potrafil mi telefon sie czasami oderwac oraz, ze niektore telefony jak nie maja plaskich plecow to moga w ogole nie trzymac jesli sie schowa metalowa wkladke do srodka.

 

Teraz z Intelilink 4.0 nie uzywam zadnego. Telefon lacze przez bluetooth lub kabelek jak chce Android Auto (nawigacja czy spotify) i juz nie potrzebuje ogladac sie na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popatrz, czy są piny do bezpiecznika, i możesz wykorzystać napięcie do czegoś, czego w aucie nie ma. I tak można wykorzystać np. bezpiecznik 17 - moduł sterujący skrzyni biegów, bo masz manualną.

Jeśli by się okazało, że nie ma pinów do bezpiecznika 17, to wykorzystaj największy ze skrzynki czyli np. 30A (ogrzewanie tylnej szyby powinno mieć 30A - bezp. nr 12). Ważne jest tylko, aby pojawiało się na nim napięcie po kluczyku - a to można sprawdzić zwykłym próbnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja kupiłam w Saturnie za 50zł, sprawuje się świetnie.

Jedyny minus jest taki, ze mocuje się go na szybie i przy większych upałach, odkleja się pod wpływem temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam dobrego /stabilnego i ładnie wyglądającego uchwytu na telefon wpinany do kratki nawiewu do dość dużego i  telefonu serii Mate [ 78x160 mm] o wadze ok 200g. Sam jakoś nie trafiłem na nic naprawdę interesującego.

Jeśli macie jakieś swoje doświadczenia  zasugerujcie coś w w/w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności