Skocz do zawartości

Najlepsze alufelgi do mojej Mokki


Gość mizerny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wrzucam foty swoich alusów Anzio Turn Polar. Na plus jest to że są w identycznym rozmiarze jak oryginalne stalówki i nie potrzeba żadnych zestawów montażowych : 16 cali, szerokość 6,5 cala , ET 38, oczywiście rozstaw 5x105 i pasują do nich czujniki ciśnienia z gumowymi wentylami. Dodatkowe zalety to polska produkcja ze Stalowej Woli ( niemiecki koncern Uniwheels ) i 5 letnia gwarancja na felgi lakierowane. Najtaniej udało mi się je wyrwać tu : http://opon-market.pl/shop/product/2673/185664/ oczywiście z darmową dostawą kurierem i płatnością przy odbiorze. Więcej zdjęć i w lepszej jakości mogę wysłać na prywatną pocztę ( żeby nie zaśmiecać forum).

post-29-0-67048100-1428873954_thumb.jpg

post-29-0-43129300-1428874192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobały te z postu 3 ( widziałem je fizycznie u wulkanizatora w Zgierzu ) ale po dokładnym rozpoznaniu tematu zrezygnowałem ponieważ : felgi chińskiej produkcji sprzedawane wyłącznie w kompletach po 4 sztuki ( w przypadku uszkodzenia 1 szt musimy znowu kupić komplet 4 szt ), felga jest częściowo polerowana co ogranicza jej stosowanie zimą, trafiłem na posty o tym że po roku lakier odłaził. Nie wiem też jak pasują do nich czujniki ciśnienia. Cena za komplet z założeniem w Zgierzu to 1450 zł. Dlatego wolałem wybrać Anzio Turn, trochę brzydsze ale tańsze ( 1340 zł za komplet + dodatkowe koszty montażu ) ale firma sprawdzona , 5 lat gwarancji i zawsze mogę dokupić 1 szt. Dodatkowo trafiłem na jakimś niemieckim forum ze były założone do Mokki więc musiały pasować. U mnie po prostu wygrała ekonomia i praktyczność a nie super bajer. Ale co kto woli.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzymaj się tylko rozmiarów i tyle. Wzorów jest cała masa i jest w czym wybierać. Ja bym odradzał chińską produkcję, ale tu zdania są podzielone.

 

Co do chińszczyzny to sprawdź co masz u Siebie bo ja się lekko zdziwiłem:

 

2comlub.jpg

 

m0y6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu felg 17 do opon zimowych 215/60 R17

Mam 2 warianty:

1. Ten model posiada kolega Jarek (chyba się nie pogniewasz za użycie Twojego zdjęcia jako poglądowe),

także wiem już jak wygląda auto z nimi.

(Jarku przepraszam za użycie Twojego zdjęcia jako poglądowe)

a0a2ir.jpg

amdtz5.jpg

 

2. Jeżeli ktoś posiada fotki tych felg zamontowanych w aucie to proszę o zamieszczenie w tym temacie.

2lutm5u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności