Skocz do zawartości

Kolumna kierownicy?


Gość Azorian

Rekomendowane odpowiedzi

No mam 1.4 t.

Tak mi powiedzieli,przez ramie im nie zaglądałem.Może coś źle zrozumialem ale mniej wiecej sens był ten sam.

Na fakturze mam napisane diagnostyka i kalibracja ukladu kierowniczego.

Musze zajrzeć co tam wymienili i dam Ci znać bo musi być numer części na fakturze.

Tak mi tłumaczył chlopak ktory mi wydawał samochód ale robił to oczywiscie ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Zapytam.Mam tę fakturę w samochodzie.

Jutro zajrzę i zadzwonię do nich.

Jakaś żenada.Ale muszę powiedzieć że problem usunęli bo samochód calkiem inaczej się prowadzi tzn.tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem.

Nastąpiła pomyłka,bo inny czlowiek przyjmował a inny wydawał:)

Oczywiście wykazałem zrozumienie :)

1.kontrola i korekta geometrii,bo od tego trzeba zacząć jak mi powiedziano.

Programowanie modułu BSM i kalibracja CIM

Wymieniono dwa przekaźniki bo nie działały prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaaaaaaa nieporozumienie.....

Ciekawe, od czego przekaźniki. Jakoś nie kojarzy mi się, żeby JAKIKOLWIEK przekaźnik miał taki dziwny wpływ na pracę wspomagania. Albo działa, albo nie działa - przekaźnik nie może działać trochę.

Cały czas mam przeświadczenie, że robią Cię w ciula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaaaaaaa nieporozumienie.....

Ciekawe, od czego przekaźniki. Jakoś nie kojarzy mi się, żeby JAKIKOLWIEK przekaźnik miał taki dziwny wpływ na pracę wspomagania. Albo działa, albo nie działa - przekaźnik nie może działać trochę.

Cały czas mam przeświadczenie, że robią Cię w ciula...

2015r poznajemy jakość w Aso   stary ale jary twój post Arkosie mógł zażądać te przekażniki a potem wrzucić je na stronkę.To się nadaje do centrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się denerwować,chociaż powienienem podrążyć temat ale szczerze pisząc nie mam literalnie czasu i ochoty.

Wystarczająco mi cisnienie podskoczylo.

Czlowiek uczy się cale życie,tylko nie wiem czego mnie nauczyła cała ta sytuacja.

I nawet nie chodzi o pieniądze,tylko po jakiego ch....opowiadają jakieś kocopały?

Mogli powiedzieć:trzeba było pogrzebać i kosztuje to tyle i tyle a nie pieprzyć coś od rzeczy.Tak czy owak szybko tam nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się denerwować,chociaż powienienem podrążyć temat ale szczerze pisząc nie mam literalnie czasu i ochoty.

Wystarczająco mi cisnienie podskoczylo.

Czlowiek uczy się cale życie,tylko nie wiem czego mnie nauczyła cała ta sytuacja.

I nawet nie chodzi o pieniądze,tylko po jakiego ch....opowiadają jakieś kocopały?

Mogli powiedzieć:trzeba było pogrzebać i kosztuje to tyle i tyle a nie pieprzyć coś od rzeczy.Tak czy owak szybko tam nie pojadę.

szacun dla ciebie mi tez auto stoi od poniedziałku i nic nie wiem co i jak  nikt nie dzwoni tez mam nerwy napięte Uczymy się całe życie a usterki szczególnie po linii elektronicznej jest ciężko zlokalizować i wyciągają z innych aut i wsadzają do serwisowanych bo być może nie mają ich na stanie Nasz serwisant coś na ten temat wie ale obowiązuje tajemnica handlowa .W poprzednim aucie też mi stukało serwis mi wymienił zawieszenie silnika a okazało się że był to łącznik stabilizatora i sintebloki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności