Skocz do zawartości

Mokka X 1,4 T + LPG


Gość Leon50

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagazowałem swoją niedawno. Stag Q-box Plus. Według tankowania wychodzi ok.9l. Jazda w mieście, temperatury mamy 0-5*C, jeżdżę dynamicznie. Na wyższych obrotach (3500-5500) na gazie jedzie lepiej niż na benzynie, co mnie niezmiernie cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 11.12.2018 o 18:14, ArKos napisał:

Ja zagazowałem swoją niedawno. Stag Q-box Plus. Według tankowania wychodzi ok.9l. Jazda w mieście, temperatury mamy 0-5*C, jeżdżę dynamicznie. Na wyższych obrotach (3500-5500) na gazie jedzie lepiej niż na benzynie, co mnie niezmiernie cieszy :D

Dojazdy do pracy w miescie czy autostrada? tak jak mowie szybko sie przelacza na gaz bo po 1km ale uzyskanie spalania kolo 10 jest nie wykonalene w moim przypadku a wy jeszcze podajecie ponizej 10.

 

Automat czy manual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rally_krakow napisał:

 

Dojazdy do pracy w miescie czy autostrada? tak jak mowie szybko sie przelacza na gaz bo po 1km ale uzyskanie spalania kolo 10 jest nie wykonalene w moim przypadku a wy jeszcze podajecie ponizej 10.

 

Automat czy manual?

Manual.jazda w tym roku czyli po  mieście  do pracy ,wczasy w górach (bez szaleństwa na autostradzie bo jestem po zawale) wczasy nad morzem jazda A1.i taka tam , jazda to tu ,to tam.Tez mi się bardzo szybko przełącza na gaz, nawet zima .spalanie gazu jak wyżej pokazałem na zdjęciu .Tak jak napisałem nie szaleje na autostradzie ale tez nie jadę wozem konnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za rzetelne i merytoryczne odpowiedzi. Podjadę do moich magików od gazu niech sprawdza co i jak bo wychodzi na to ze jednak za duzo i tak mniej niz moje poprzednie auto superb 2.0 tdi z dsg palil 8.5 ropy w mieście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jakie świece polecacie z wieloektrodowych do Merivy? Przebieg po 5 latach aktualnie 63tysiace. Fabryczna instalacja. Dotychczas miałem po 20 i 40 tys km wymieniane na oryginalne. 

Ostatnio zauważyłem wzrost spalania do 12.5 litra warunki podmiejskie gdzie zawsze wychodziło koło 10litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pokazać parę moich wyników spalania LPG.

Pierwszy to wyjazd na urlop w Bory Tucholskie. Jazda drogami krajowymi ok. 25% S-ką.

Jazda przeważnie na tempomacie z ustawieniami w okolicach 60, 100, 130 w zależności od obowiązujących przepisów.

Pomiar rozpoczęty po wyjeździe z Wrocławia i zakończony przed Wrocławiem.

Drugi to dojazd na miejsce urlopu.

Trzeci to taki sam wyjazd w poprzednim roku. Gorszy wynik ale był mierzony razem z jazdą  po Wrocławiu.

Czwarty to jazda samą autostradą.

Obrazek5.thumb.jpg.b03cdd63a340fece71b655a615f8c8fc.jpg

Obrazek2.jpg

Obrazek1.jpg

Obrazek6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności