Skocz do zawartości

Wada fabryczna układu chłodzenia Mokka


Gość jack82

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wiele informacji o problemach z nadmierną pracą wentylatora chłodnicy w Mokkach z dwustrefowych klimatyzacjach .

Właśnie zagotował mi się płyn w chłodnicy co zostało , komputer pokazał przegrzanie silnika .

Serwis Auto Wola stwierdził uszkodzenie wentylatora na drugim biegu , naprawa 1700 zł.

W serwisie przysięgali , że to ich pierwszy przypadek szok i tak dalej . A to jest wieka ściema !!!

Od 2015 r ludzie jadą do serwisu reklamują ciągłą prace wentylatora i słyszą ,że to jest wszystko super .

Może i super ale w efekcie padają nowe wentylator i klienci płacą za naprawy.

Zdaniem elektronika to wada oprogramowania i wentylator nie powinien pracować tak wiele.

 

Bardzo proszę o każde informacje w tej sprawie szykuje się do procesu z Opel Polska .

Korespondencja z serwisem wszystko się przyda, dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam manualną   nie może tak być żeby wentylator chodził na okrągło .jest to normalną czynnością że co jakiś czas się załącza  było to kiedyś na forum opisane koledzy mieli podobne przypadki ale nie taki jak twój  współczuję i dąż to rychłej naprawy i nie za opłatą tylko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bez urazy, ale zaczynasz mi działać na nerwy. Ciągle psioczysz i merytorycznie mało co wnosisz. Jak to tak ma wyglądać, to nie udzielaj się wcale.

Ja od ok. 35.000-40.000 km nie mam kompletnie nic - powyłaziło wszystko przy pierwszych 10-15kkm i nie dzieje się nic. Więc wychodzi na to, że 

2 godziny temu, Buzka23 napisał:

Co mokka to awaria

?

 

Zluzuj.... Mocno poirytowany jestem przez takie bezsensowne pisarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jak na moje 70 000 to za dużo awarii. Ludzie mają prawo być zadowoleni lub nie i to wyrażać.

Fakt jest taki że chyba nie ma na forum osoby która nie Miała problemów z autem lub aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto kurde pisz o swojej! Nie uogólniaj! Masz problematyczne auto - ok, ale to nie oznacza, że wszyscy mają. KAŻDY model odwiedza serwis na gwarancji. To nie jest nienormalne zjawisko i nie ma głębszego sensu go wyolbrzymiać. Jedne bardziej, drugie mniej, ale każdy zapewne był z jakimś problemem na gwarancji. To normalne zjawisko. Kup Porsche za 300 tys i też pojedziesz - zaręczam. Kolega pracuje w ASO Porsche - nie chciałbym wtedy czytać, co byś wypisywał, jakbyś zapłacił za wypasioną wersję Panamery ponad 650 tys zł i musiał kilka razy jechać na serwis gwarancyjny, bo choinka na desce, bo mocy nie ma... A tych z serwisu pewnie byś zjadł ze złości?

Daj spokój...

Ja mam 60kkm i nic się nie dzieje. Nie skrzypi mi sprzęgło, nie mam problemu z wentylatorem, nie zapala mi się "awaria pojazdu" ani żadna rzecz, o której piszesz/pisałeś. Wylazło co miało wyleźć i jest totalna cisza od prawie 3 lat. Klocki z przodu musiałem wymienić bo się kończyły - no bubel normalnie, żeby klocki po 60kkm wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Buzka23 napisał:

Sorry ale jak na moje 70 000 to za dużo awarii. Ludzie mają prawo być zadowoleni lub nie i to wyrażać.

Fakt jest taki że chyba nie ma na forum osoby która nie Miała problemów z autem lub aso.

30000 i jakoś nic nie mam :o

Chyba mam jakąś trafią sztukę.

Oprócz słynnego przewodu, co mi pani kuna zjadła, totalnie nic. Więc nie przesadzaj Pan bo nie każda mokka ma problemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności