Skocz do zawartości

Jeremy Clarkson


Gość majpitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam@

Odnoszę wrażenie, że w mokkaforum uczestniczą forumowicze w różnym wieku. Ciekaw jestem ich opinii na temat wymienionego Pana (nie mieszając tego z opinią na temat Top Gear). Osobiście uważam, że to klasyczny przykład obsuwu kariery telewizyjnej od spostrzegawczego komentatora przez złośliwego narratora aż do skrajnego frustrata. Początkowo (wiele lat temu) lubiałem jego komentarze, ale ostatnio...... Szkoda. To co zrobił z personelem programu jest nie do przyjęcia i uważam, że spotkała go zasłużona kara.

Pozdrawiam@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara zasłużona, owszem - wiele tekstów było po prostu chamskich i wulgarnych. Nie zmienia to faktu, że jako dziennikarz motoryzacyjny był dość dobrym profesjonalistą. Moim zdaniem zbytnia pewność siebie i przyzwyczajenie, że xx lat w BBC gra pierwsze skrzypce, sprowadziło go nie na te tory, na które trzeba.

I szkoda gościa i nie szkoda. Ja uważam, że forma wyrażania krytyki jest tak samo istotna, jak i sama jej merytoryka. Można komuś powiedzieć "wypier*laj" i można to samo powiedzieć inaczej - "sprawdź, jak te drzwi zamykają się z drugiej strony". Skutek w obu wypadkach taki sam, a całkiem inna forma przekazu informacji. Tego chyba mu już zabrakło. Poza tym krytyka szefa - jeśli zastrzeżenia były słuszne, należy podkulić ogon i popracować nad poprawą, a nie fikać koziołki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakoś za nim nie przepadam.

Co prawda nie oglądam namiętnie jego produkcji (widziałem tylko kilka), nie wciągają mnie programy takiego rodzaju. Nie interesują mnie auta sportowe i jakieś zabytki - to nie moja pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za nim nie przepadam.

Co prawda nie oglądam namiętnie jego produkcji (widziałem tylko kilka), nie wciągają mnie programy takiego rodzaju. Nie interesują mnie auta sportowe i jakieś zabytki - to nie moja pasja.

Ja też nie przepadam za tym panem. Moje zainteresowania też nie są ukierunkowane na ten program. Widziałem trzy odcinki i to mi wystarczyło :ph34r: Może sposób prowadzenie Top Gear nie odpowiada mi. Ale inne programy o motoryzacji oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności