Skocz do zawartości

Łożysko w skrzyni biegów 1.4 t 140 KM


Virago535-1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam taki problem, mianowicie słyszę dźwięk w skrzyni biegów...a gdy wciskam sprzęgło dzwieku nie słychać. 

Pojechałam z tym do Asko i "diagnosta" stwierdził że Ople tak mają. Że oni nic z tym nie zrobią, że jest wszystko ok. Mają mi dać tą opinię fachowca na papierze. 

Argos pamiętasz byłam u Ciebie i to Ty ten dźwięk wychwyciłes....powiedz co mam dalej zrobić???

Dzieje i pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli centrala nie wyrazi zgody na naprawę, to nic się z tym nie zrobi za wyjątkiem skierowania sprawy do sądu.

Ople tak NIE MAJĄ.

Wystarczy poprosić o jazdę testową jakimś demo car z taką skrzynią i sprawdzenie, czy jest też ten dźwięk. Będzie argument pt. "W demo go nie ma, u mnie jest - proszę naprawić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zadziałało. Pan kierownik od serwisu Asko Tarnowskie Góry od razu powiedzial że nawet nie ma takiej mokki na salonie! Po pokazaniu mu palcem gdzie taka mokka stoi łaskawie podszedł ze mną do niej j ja odpalił...dźwięku nie było!!! Ale to i tak nic nie zmieniło...po czym poprosiłam kierownika...przyszła pani i zaczęła mi wmawiać, że nic nie slychac...że mam wrócić jak nie będą biegi już wchodziły, albo się coś poważniejszego stanie ze skrzynią biegów...bo jak dla nich to nie jest problem do naprawy!!!! 

Totalna porażką z tymi serwisami!!!

Myślałam że zakup nowego auta będzie dobrym wyjściem....a tymczasem dopiero się zaczynam uczyć życia i walki z serwisami i ludźmi tam pracującymi....

Pozdrowiam wszystkich z takimi problemami.

Piszcie o swoich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podjechałam dziś do Chorzowa i skrzynia biegów została rozebrana...po telefonie stwierdzono że to koło zamachowe jest spalone i nie podlega gwarancji...choć też był luz na nim...w sumie nie wiem co to znaczy...ale żeby po ok.35 tysięcy, (bo wtedy to Arkos usłyszał przy wymianie klockow), choć teraz mam 60 tysiacy....coś takiego się popsuło??? Jak to możliwe??? Co teraz zrobić jak przyjdzie odmowną odpowiedź z gory???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności