Skocz do zawartości

Z CD 600 na nawigacja CD 950


Gość arfurt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

 

Czy można wyjąć  z mokki CD 600 i założyć nawigację CD 950 ?

Taki zestaw można kupić na allegro , poniżej jest link do tego sprzętu. 

 

http://allegro.pl/nawigacja-opel-mokka-2013-rok-model-950-i5327170607.html

 

Pozdrawiam 

 

Arfurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, bo sprzęt ma zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Radio nie będzie działać w innym aucie.

Chyba, że jest to radio zamawiane przez Opla, ale czytałem, że też są z tym jakieś trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest wylogowane z poprzedniego auta to wystarczy dodać kompem do Twojego i powinno działać. Tak kiedyś robiłem ale w zafirze i ze starszym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych nie jest tak z górki. Mieliśmy Insignię, w której klient koniecznie chciał navi a dealer koniecznie chciał się tej Insignii pozbyć z placu. Pomimo sprowadzenia NOWEGO i CZYSTEGO programowo radia nie chciała działać navi - inne sterowniki wymagały programowania. Z centrali GM w Wawie wpłynęła informacja, że programowanie jest możliwe tylko na etapie produkcji i ta Insignia musiałaby pojechać do Bochum na programowanie. Nie było jakiejkolwiek możliwości programowania z poziomu ASO, więc bez nadmiernego optymizmu... Najlepiej spróbować spytać w ASO czy dadzą radę to zrobić, ale wątpię - Mokka jest jeszcze bardziej naszpikowana elektroniką niż stara Insignia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CD600... kupiłem sobie w Auchan za 149,- w promocji nawigację Larka. Taki badziew 7 cali. Wrzuciłem Automapę i działa bomba. Nic więcej nie trzeba.

Powiem więcej: oplowskie mapy z oryginalnych navi są DO DUPY. Nie wierzysz to sprawdź u kogoś. Porażka na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CD600... kupiłem sobie w Auchan za 149,- w promocji nawigację Larka. Taki badziew 7 cali. Wrzuciłem Automapę i działa bomba. Nic więcej nie trzeba.

Powiem więcej: oplowskie mapy z oryginalnych navi są DO DUPY. Nie wierzysz to sprawdź u kogoś. Porażka na maxa.

 

Ja miałem w oplu corsy nawigację fabryczną , nie była aż taka zła ale trzeba było aktualizować co roku w oplu a koszt nie był mały i nie robiłem aktualizacji co z czasem nawigacja nie była już w pełni użyteczna , wiadomo nowe drogi powstawały....

Kupiona osobno nawigacja dobrze spełnia bo niektóre nie trzeba płacić za aktualizację  , ale jest jeden minus ponieważ nie można zostawiać w zimie w aucie. Najlepszy byłby dobry średni lub duży smartfon z wgraną aplikacją np automapa czy garmin itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie gdzie tą nawigację 7-calową umieściłeś, chyba tylko po lewej stronie gdyż w innych miejscach zawsze coś będzie zasłaniać.

Ja swoją przenośną nawigacje umieszczam własnie po lewej stronie

a na przyszłość nie pisz posta pod postem, tylko edytuj, 

masz do tego guziczek po prawej na dole swojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności