Skocz do zawartości

Opony z promocji Opla


Gość Twins

Rekomendowane odpowiedzi

 Moim zdaniem koszt dla ASO felg stalowych to 600 zł brutto, opony to 800 zł brutto. Razem 1 400 zł, a kasują 3 000, marża?

Mylisz się. Na przykładzie felg z całą pewnością mogę potwierdzić, że koszt z marżą 1 zł wychodził w listopadzie 2014 całe 168zł brutto. Czyli za komplet mamy 672 zł. Z marżą 1 zł.

Opony za 8 stówek to takie moje chińczyki, z pewnością nie Semperity czy coś innego.

Poza tym cena 2999 zł to koszt Z CZUJNIKAMI bo bez kosztują 2099 o ile pamiętam. 

Nie zmienia to faktu, że marże w ASO są wysokie. Ale nie jest to 2-krotnie wyższa kwota od kosztu zakupu - to z całą pewnością. Na takim komplecie kółek z czujnikami max 5 stów przytulą, nie więcej. Komplet czujników do Mokki jak pytałem, to wychodził za komplet ciut ponad 800zł (z marżą 1 zł dla mnie).

Patrząc na ceny zdecydowałem się sam zmontować zestaw kół na zimę. Nowe ori felgi GM, opony chińczyki i czujniki z OLX. Wydałem DUŻO mniejszą kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra byla promocja przy zakupie nowego autka jak dodawali felgi stalowe z oponami + czujniki za 999zl-salonowo letnie brigstone(zima firestone o wiele cichsze niz letnie). Swoja droga dzis bylem na naprawie dziury w kole i dowiedzialem sie od wulkanizatora,ze na przegladzie diagnosta ma obowiazek sprawdzenia obecnosci czujnikow. Czyli swieciaca sie konyrolka na desce odpada? Ciezko bylo by komus wmowic,ze mam za niskie cisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem odnośnie revids, ktora kupila felgi z oponami za 3 000 bez czujników. 

 

Ja skorzystałam z tej oferty, żeby zaoszczędzić na kalibracji czujników przy każdej sezonowej wymianie kół. Tak mi je zareklamowano. Jednak zostałam wprowadzona w błąd, gdyż czujniki i tak trzeba kalibrować, co wiąże się z wizytą w serwisie i wydatkiem 50-100 zł przy KAŻDEJ zmianie.

 

Kupiła za 3 tysie koła z czujnikami. Przynajmniej tak odbieram treść jej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aga blondynka posiusia

Cena kółek z czujnikami to w Oplu okolice 3000.

Ja kupiłem nowe ori felgi GM po 169 sztuka, opony 800/kpl i nowe czujniki po 80/sztuka. Razem 1800. Różnica moim zdaniem znaczna. 1200 nie leży na drodze.

ja przymierzam się do kupienia zimowych kół....Gdzie mogę kupić takie jakie w dobrej cenie?  Niebawem odbieram moje autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności