Skocz do zawartości
aga blondynka posiusia

Od wczoraj mam mokkę cosmo :)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupiłam wczoraj cosmo 1,4 turbo BIAŁY PIĘKNY :)JESTEM W SZOKU!!!! W końcu podjęłam tą arcytrudną decyzję (podjęliśmy z Posiusiem.Męczyliśmy temat 3 miesiące!!!!!)  A teraz mój cosmiczny samochodzik stoi w garażu i czeka na mnie:)PEWNIE JUŻ TĘSKNI!!!  Dali mi w salonie butelkę wina, czekoladki i książkę "50 lat studia projektowego opla". Miłe...ale też sporo na mnie zarobili :)Pan życzył szerokiej drogi, pomógł mi zatankować...i miał mnie serdecznie dosyć :)  Wymęczyłam go swoimi babskimi pytaniami:) i.....uwaga!!!!! musiałam odbierać auto sama , bo mąż za granicą (podczas odbierania był na skypie).I ja -baba jechałam 50 km do mojej małej mieściny....dojechałam! Nie ogarniam tego , co w środku!mam pakiet zimowy,biznesowy,elektryczny,parkuj i jedź 2 .szok!  Późnym wieczorem otworzyłam butelkę wina od mojego "dilera" i  na skaypie razem z mężem:) obaliłam całą zawartość trunku!!!! hahahaha:)))) Od dzisiaj zaczyna się moja przygoda z oplem mokką i mam nadzieję,że będę zadowolona.MUSZĘ BYĆ ZADOWOLONA ZA TAAAAKA KASĘ :) Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie administratora.Będę u Was często:) 

aga blondynka posiusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nu, to jeno przyjemności z jazdy życzyć  :)

Czym sobie admin zasłużył na wejściu na takie względy?  :rolleyes:  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic tu się nie da ukryć  -_-  

Arku, nie nadążam za Twoimi awatarkami, ten OKi  :D

PS. Niektórzy tak szybko autka zmieniają  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja mam białą perłę :D

Ale mi przy zakupie w kwietniu nie dawali wina :(

Może dla tego, że utargowałem dyszkę od ceny salonowej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Buzka23

Dostałem wino a tez udało mi sie uzyskać słuszny rabat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie dostałem, ani pamiątkowego zdjęcia, ani wina, szampana, no kurde nic [emoji17] a upust jak sie okazało nie byłby taki obfity, gdyby nie fakt, że auto jest zarejestrowane na moją mamę i dostała rabat za grupę zawodową (dyplomowana pielęgniarka)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi