Skocz do zawartości

Kampania/aktualizacja serwisowa


zzbych1

Rekomendowane odpowiedzi

25.11.2015 byłem w ASO by zmienić koła na zimówki. Przy okazji załapałem się na tę kampanię. Próbowałem podpytać więcej, ale otrzymałem tylko informacje, że kampania dotyczy programowania klimatyzacji (HVAC). Na myopel.pl nie miałem żadnego komunikatu odnośnie tego programowania.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem na myopel kompletnie nic.

Mało tego, nic tam nie mam, a była wymiana oleju, kampania, przegląd, druga kampania, wcześniej jeszcze reflektor na gwarancji wymieniany...

Porażka jakaś ten myopel.

 

Też wczoraj byłem na przeglądzie i też grzebali w oprogramowaniu: kampania 15-P-087

 

Co do myOpel też wspomniałem że pisałem do nich miesiąc temu i nic. Okazuje się, że samo zalogowanie się to mało, trzeba jeszcze aktywacji czy czegoś tam ze strony dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktywowane przez dealera, pisałem do nich KILKA razy...

 

 

 

Witam.
 
Na starej wersji strony miałem w historii serwisowej wpisy. Obecna wersja
to zupełne pustki. Czy coś poszło nie tak? Obecnie w tej postaci portal jest dla
mnie całkowicie bezużyteczny – nie mam kompletnie nic. Zastanawiam się nad
sensem posiadania tam konta.
 
Samochód: Opel Mokka
Nr rej: SL91119
VIN: W0LJD7E88FB041830
 
W pojeździe dokonano w ASO:
- wymiana oleju 
- naprawy gwarancyjne – wymiana reflektora lewego, wymiana termostatu
silnika, wymiana tapicerki drzwi, wymiana uszczelniacza pompy oleju
- programowanie czujników TMPS
- przegląd po roku
- dwie kampanie: przeprogramowanie modułu nadwozia, przeprogramowanie
sterownika klimatyzacji
 
Czy te totalne pustki na myopel.com są spowodowane jakimiś problemami
technicznymi ciągnącymi się blisko rok czasu, czy wynikają z czego innego?
 
Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Witamy serdecznie,

 

 

Uprzejmie informujemy, że w nawiązaniu do zgłoszenia, prace nad funkcjonalnością myopel.pl nadal trwają. Prosimy o podanie login - e-maila do myopel.pl, co pozwoli nam na przesłanie zgłoszenia do Administratora Systemu Myopel.pl oraz udzielenie wyjaśnień w niniejszej sprawie.

 

 

Z wyrazami szacunku

Dzial Obslugi Klienta GM

 

 

 

Odesłałem co chcieli. I nic... cisza kilkanaście dni.

A na myopel jak było pusto, tak jest pusto.

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Sama rejestracja nie wystarczy by myopel poprawnie działał. Pamiętam, że w serwisie ją aktywowali potwierdzając dane auta.

 

Do tego zaobserwowałem, że dane nie są automatycznie wprowadzane do systemu. Faktury/zlecenia lądują w formie papierowej na półeczce i domyślam się, że wprowadzaniem zajmuje się inna delegowana osoba z biura ASO. Informacje po pierwszej dodatkowej wymianie oleju oraz programowania wskoczyły w historię serwisową po paru dniach od serwisu.

 

W każdym razie, podczas przyjmowania i odbierania zlecenia kilka razy pytam, czy będę miał na myopel historię i potem obserwuję odłożenie faktury/zlecenia na tą tajemniczą półeczkę  :) zobaczymy czy tym razem również dane się pojawią  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wprowadza Ci tego przy wykonywaniu usługi to już potem nikt Ci tego nie wprowadzi....

 

U mnie wpisana jest przedłużona gwarancja, montaż haka i przegląd serwisowy ale wymiana oleju po 3 000 km już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności