Skocz do zawartości

Mokka OPC 1.4 turbo 19"


kowalio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Nie to może aby się pochwalić, jednakże ja sam szukając takiej wersji do obejrzenia przed zakupem nigdzie nie mogłem namierzyć ani filmu ani fotografii.

Może te zdjęcia komuś pomogą w wyborze kilku opcji dodatkowych.

5bdd33_reg.jpg

efd3bb_reg.jpg

bf955c_reg.jpg

76f4b5_reg.jpg

c5513f_reg.jpg

3f3f25_reg.jpg

c77764_reg.jpg

042ede_reg.jpg

88b961_reg.jpg

1cea4e_reg.jpg

488308_reg.jpg

7a1195_reg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pięęęęęęęękna i fantastycznie wypasiona.

 

A teraz się szybko spowiadaj:

1. w skład jakiego pakietu wchodzą te dokładki zderzaków i progi - są fantastyczne. I ile to kosztuje?

2. jak z tym pakietem się jeździ - mam na myśli zmniejszenie prześwitu przez przednią dokładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie ☺
Oczywiście prześwit jest mniejszy, ale ja mam to na miasto, żaden teren, raczej by było ciężko. 

 

poprawka

ceny akcesoriów:

 

Pakiet OPC: Zł 4 200,00

Stopnie boczne: Zł 1 700,00

 

Pozostałe pakiety zastosowane w tej wersji:

 

Jeden element zabezpieczenia, bez którego nie kupił bym samochodu to BearLock ma skrzynię.

 

Kolory: Brązowy - Deep Espresso

Zł 2 350,00

 

Tapicerki: Tapicerka Morrocana, brązowa, skórzana z elementami skóry ekologicznej

Zł 6 100,00

 

 

 

Pakiet "Zimowy"

Zł 1 300,00

Pakiet "Parkuj i jedź 1"

Zł 3 900,00

Koła aluminiowe 19x17.5

Zł 2 500,00

Pakiet "Biznesowy"

Zł 1 000,00

Pakiet "Asystent kierowcy"

Nagłośnienie BOSE

Zł 4 950,00

Zł 2 600,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... za dużo pojęcie względne... przełącznik świateł do Veyrona kosztuje 5k €. To jest drogo. Poza tym dyskusja o cenach zawsze będzie miała swoich zwolenników i przeciwników.

Chciałem fajnego crossover'a a u konkurentów to dopiero zdzierstwo. W takiej opcji nie ma nic na rynku w tej cenie. Sprawdziłem wszystkie. Jak tylko coś dołożysz w Audi, Fordzie czy Volkswagenie to pojawia się 170k+ wiec tu na prawdę tanio. W Countryman'ie doszedłem do 200k w opcjach.

Japończyków nie dotykałem bo tam plastik fantastic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względne, nie względne, ale powinno też brać pod uwagę klasę auta i markę. Moim zdaniem porównywanie Veyrona do Mokki jest kompletnie nieadekwatne.

Idąc tropem porównań, Dacia Duster is the best, bo za 70k masz crossovera full wypas i nic więcej nie da się dokupić, a Ty przepłaciłeś za Mokkę bo dałeś ponad 100k.

Zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem o konkurencji - VW, Audi etc. Faktycznie każdy pierdel kosztuje. Jednak patrząc obiektywnie na swoje i Twoje auto uważam, że 4 kawałki plastiku za 6k to naprawdę drogo. Zwolennicy zapewne będą, większość to ludzie kupujący auto na firmę czy w leasing, bo zwykły ciułacz-zjadacz chleba jak ja szybko przekalkuluje: 6k za 4 kawałki plastiku lub ksenony za 5,2k. 4 kawałki plastiku za 6k lub ze 2-3 fajne pakiety z opcjami dodatkowymi.

Wśród takich szaraczków jak ja nie będzie wzięcia na ten pakiet pomimo, że jest piękny i że każdemu się podoba. Szkoda, bo auto wygląda naprawdę świetnie i jest kolosalna różnica z serią. Połowę tej kwoty pewnie bym przemyślał i to poważnie, ale tu niestety za wysokie progi finansowe.

Ale pakiet masz naprawdę piękny - do pozazdroszczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności