Skocz do zawartości

błąd P11EA-00 ktoś przerabiał temat ( mokka x 1.4T LPG)


jarek1975

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2024 o 19:42, GraczU4 napisał:

Otóż P11E9. Świeżo po wymianie wszystkich 4 wtryskiwaczy LPG firmy MED (pomarańczowe).

teraz piszesz "wtryski wywalały inny błąd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

31 minut temu, Wiesław napisał:

Płyn chłodniczy-to nie powoduje błędów mieszanki.

No to chyba oczywiste. Wymieniony bo uciekał płyn a nie że wywalało błąd… zwyczajnie naszło to na siebie w jednym czasie. 
 

Z tego co sobie przypominam (autem jeździ żona, ja tam tylko zaglądam co jakiś czas) przed wymiana wtrysków wywaliło może z dwa razy losowe wypadanie zapłonu. Po wymianie wtrysków zamiast wypadania zapłonu pokazuje ubogą mieszankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GraczU4. 

 

ZBIERZ to co wszystko masz do kupy w jedną wiadomość, bo tu się nagle zrobił chat jak na messengerze czy wymiana sms'owa krótkich wiadomości.

Kiedyś ArKos zabiłby za takie coś.

 

Szanuj chłopie czas wszystkich czytających i chcących pomóc.

 

"Się uczepił parownika" bo JEST serwisantem. Na codzień ma z tym doczynienia. Więc wie co mówi, o co prosi. To tak, jakbyś się z lekarzem kłócił po co mu informacje czy stolec był rano. Podajesz i już.

 

Ja wiem, że to już właściwie inne pokolenie i oczekiwana przeze mnie forma komunikacji na forum jest sprzed 30 lat. Pani polonistka powiedziałaby karcąco "PEŁNYM ZDANIEM JASIU!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GraczU4 napisał:

Napisałem nowy temat.

 

Też jestem serwisantem, aczkolwiek w innej dziedzinie. Przyznaję, że podajesz dane zdawkowo, szczątkowe, trzeba to z Ciebie "wyciskać".

Znalazłem już wątek i powiązałem go z Tobą. Od siebie dodam tylko tutaj link, żeby ktoś kto trafił na jedno, nie szukał na ślepo gdzie indziej.

 

Na przyszłość. 

Samochód z 2016. Wiele rzeczy już może zawodzić, trochę się tego szuka na ślepo i składa w jedną logiczną całość. Samo "wymienione na nowe" już gwarancji, że wszystko zadziała poprawnie nie daje. Po drodze styki, przewody, czujniki, sterownik, sondy lambda itd. Każda informacja cenna, każdy objaw opisany szczegółowo może naprowadzić na właściwy tor.

Warto napisać wszystko, co się wie.

 

I, żeby chociaż troszkę ocieplić cierpki ton na koniec po prostu życzę powodzenia w diagnozowaniu usterki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności