Skocz do zawartości

MOKKA By Jarek


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nastał cieplejszy dzień,więc Monia otrzymała mały wiosenny szlif ^_^:P

 

 

33485131342_2c6b24137b_h.jpg

 

 

Jedak okazało się ,ze i u mnie wystąpił problem z nalotem,którego nie mogłem niczym wyczyścić na styku progu i uszczelki,coś niczym kamień ( ktoś to już wcześniej opisywał). Pięknie progi się prezentują Monia elegancka,nic nie skrzypi nic nie haczy,żadnych złych odgłosów-jak na razie wszystko super. Ale na progi trzeba uważać i często,najlepiej zaraz po zabrudzeniu nawet lekkim myc,to chyba najskuteczniejszy środek,na przypadłość z kamieniem :(

 

PS. Zdjęcie wykonane telefonem Samsung S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi "bez białych rękawiczek nie podchodź:)

Niech koledzy od moni X się nie obrażą, ale te nasze starsze mają jakiś ładniejszy ryjek, nie Jarku ?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczym nie czyszczę po myciu zderzaków i wyglądaja jak nowe - oczywiście po powrocie z myjki wycieram całe nadwozie (a raczej docieram, bo prawie suche jest).

Co do "ryjka" nowej Mokki - mnie się podobał już od prezentacji modelu x :), jedyne obiekcje miałem do tyłu - co wyraziłem już w jakimś poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi "bez białych rękawiczek nie podchodź:)

Niech koledzy od moni X się nie obrażą, ale te nasze starsze mają jakiś ładniejszy ryjek, nie Jarku ?  ;)

 

Dokładnie tak ."nasze" wyglądają bardzo zadziornie :) w ogóle Monia,to taki mały zadzior :P

 

 

Te czarne plastiki doczyszczasz jakimś specyfikiem do zderzaków ?

U mnie nawet po ręcznym myciu zawsze jakaś smuga wylezie i potem trzeba Autolandem "Do listew i zderzaków" doczyszczać.

 

Czyszczę takim zwykłym sprajem,jakiś czas to jest fajne,ale nie na długo.

 

 

 

 

 

jedyne obiekcje miałem do tyłu - co wyraziłem już w jakimś poście.

 

To fakt , zadek mało ciekawy :P:rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Niech koledzy od moni X się nie obrażą, ale te nasze starsze mają jakiś ładniejszy ryjek, nie Jarku ?  ;)

 

 

Dokładnie tak ."nasze" wyglądają bardzo zadziornie :) w ogóle Monia,to taki mały zadzior :P

 

 

...

 

 

 

 

To fakt , zadek mało ciekawy :P:rolleyes:

 

 

Żartownisie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... jak to mawiają: "Racja jest jak dupa - każdy ma swoją". To rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Mi osobiście podoba się wygląd zewnętrzny Mokki X ale środek uważam za straszną porażkę - zarówno w kwestii kolorystyki, poprzez design a na ergonomii skończywszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_balcerowski

Hehe... jak to mawiają: "Racja jest jak dupa - każdy ma swoją". To rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Mi osobiście podoba się wygląd zewnętrzny Mokki X ale środek uważam za straszną porażkę - zarówno w kwestii kolorystyki, poprzez design a na ergonomii skończywszy.

A to widzisz. Mam zupełnie odwrotnie :D 

Moim zdaniem środek fajny, lepiej wygląda duży ekran i kilka przycisków, niż chyba z 60 (jak u mnie). Poza tym deska jest bardziej jednolita (bez budki suflera). Aaaaale nie mogli poprawić podłokietnika, nosz kurde przerosło ich...

Z zewnątrz stara lepsza od "X", zwłaszcza czarna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności